Відбулись дві сесії Долинської міської ради

13 Липня 19:41 2017

Сьогодні відбулись відразу дві сесії Долинської міської ради. Спочатку депутати провели робочу сесію, на якій розглянули блок основних питань, з якими ми вас знайомили у анонсі сесії, а також блок земельних питань. Після обіду о 15:00 Долинська міська рада спільно із сільськими радами району ознайомлювались із Стратегією розвитку Долинського субрегіону.

Більшість основних питань на робочій сесії були пов’язані із розподілом перевиконання бюджету міста, яке за 6 місяців становить більше 2 мільйонів гривень. Більшість коштів спрямували на ремонти доріг, тротуарів, комунальних установ, на потреби музею та інше. Прийняли зміни до кількох програм, надали матеріальну допомогу і внесли зміни до кількох положень міської ради. Також у Долині розширюють штат відділу інспекції, яка тепер займатиметься порядком благоустрою міста.

У блоці земельних питань найактивніша дискусія розгорнулась навколо питань, які стосувались фірми МП “Влад”, яка займається в даний час будівництвом житлових будинків на вулиці Довбуша. Одним із рішень заявники фактично просять надати дозвіл для будівництва третього будинку, а іншим змінити цільове призначення земельної ділянки, на якій вже збудований будинок, але за попереднім призначенням земля надавалась для будівництва магазину. Також зі слів працівників міської ради фірма не може запустити в експлуатацію вже готовий будинок через несплату всіх обов’язкових платежів. Обидва рішення не знайшли підтримки у сесійній залі і були відхилені.

На позачерговій сесії були присутні депутати та голови більшості сільських рад, які за перспективним планом мали би входити у тзв. Долинську ОТГ. Засідання відкрив голова міської ради Володимир Гаразд, після цього слово взяли гості – представники канадського проекту ПРОМІС, які розробляли Стратегію розвитку Долинського субрегіону. Стратегія розрахована на 10 років і включає в себе низку проектів, які повинні у майбутньому позитивно вплинути на розвиток регіону. Однак дана презентація не знайшла підтримки більшості присутніх депутатів і була сприйнята досить скептично, адже окрім стратегії повинен бути і план її реалізації, але його ніхто так і не показав. Тому фактично без дискусії сесія була закрита. Стратегію планують доопрацьовувати та винести на розгляд пізніше.

Фото: сторінка Долинської міської ради у Facebook

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.