21 сесія Долинської міської ради [ВІДЕО]

Січень 27 19:49 2017

У четвер 26 січня у залі засідань районної ради відбулась чергова 21 сесія Долинської міської ради. На порядку денному було 29 основних та 10 земельних питань.

Розпочалось засідання із вручення медалей та друкованої продукції про Долину ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

Першим питанням розглядалося направлення залишків коштів. Найбільші суми отримали КП “Комунгосп” для закупівлі техніки, КП “УКМ” та Долинська ЦРЛ. Для лікарні буде виділено 500 тисяч гривень. Значна частина цих коштів передбачена на закупівлю програмного забезпечення, яке об’єднає в лікарні всі дані пацієнтів та дозволить лікарям у більш зручний спосіб їх обслуговувати, адже велика частина аналізів та результатів обстеження будуть передаватись у режимі онлайн. Також на сесії був присутній головний лікар Долинської ЦРЛ Вакалюк М.М. Найважливішим питанням, яке цікавило депутатів, було питання госпітального округу у місті Долина, адже напередодні з’явилась інформація про створення 5 таких округів, а Долини у цьому списку не було. Міський голова зауважив, що в планах і зовсім є створення лише 3 госпітальних округів на території області. Однак чиновники запевняють, що роблять все можливе, щоб реформа не надто негативно вплинула на наш район. До уваги частина виступу Вакалюка М.М.

 

Велика хвиля обговорення розгорнулась навколо звіту КП “Комунгосп”, зокрема щодо закупівлі новорічних фігур Діда Мороза та Снігурки. Відео обговорення:

Окрім цих питань було прийнято велику кількість програм та звітів міської ради, зокрема: Екологічні заходи, Поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин, Збереження, реконструкції, встановлення нових пам’яток та в’їзних знаків, соціально – економічне сприяння розвитку та благоустрою об’єктів сакральної архітектури у м. Долина, Програма благоустрою міста Долини, Відновлення і будівництва елементів дорожньо – мостової, тротуарної інфраструктури та організації дорожнього руху, програма та звіт КП “Долина-Інвест”, МБО “Благодійний Фонд Долини”, “Джиу-джитсу”, ПК “Прометей” та багато інших.

Також було анонсовано, що наступна сесія Долинської міської ради буде присвячена створенню тзв. Долинської об’єднаної територіальної громади, яке відбувається на основі реформи місцевого самоврядування. Проведення сесії заплановане на початок березня.

Відео: Автомайдан Долина.

 

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.