У Долинських пожежників новий автомобіль ФОТО

Лютий 19 10:41 2018

Рятувальники Долинський РВ У ДСНС України в Івано-Франківській області отримали новий пожежний автомобіль.

В січні 2018 року рятувальники Долинського РВ У ДСНС в області, отримали від польських рятувальників надзвичайно цінний подарунок – пожежний автомобіль Iveco Magirus.

Долина LIVE вже писали про це Долинська влада хвалиться подарованим на різдво Б/У автомобілем та десятирічним партнерством з Опольським повітом

І от цими днями Долинські рятувальники знову отримали сучасний пожежний автомобіль на базі шасі МАЗ, який було закуплено Державною службою з надзвичайних ситуацій (ДСНС) за кошти державного бюджету. Це вже другий автомобіль

19 лютого 2018 року пожежний автомобіль освятили, і відтепер він стоятиме на сторожі спокійного життя мешканців Долини та довколишніх населених пунктів.

Новий автомобіль на базі шасі МАЗ вміщує у себе набагато більше об’єму води та піноутворювача, відповідно сучасний МАЗ підвищеної прохідності допоможе вогнеборцям ефективніше виконувати завдання за призначенням. Окрім цього, автомобіль оснащений потужною системою освітлення, що дозволить працювати рятувальникам у кращих умовах в нічний час.

Долинський РВ У ДСНС
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.