У Долині відбулись громадські слухання щодо зміни тарифу на проїзд у громадському транспорті

Лютий 14 22:56 2017

Сьогодні у великому залі засідань районної ради відбулись громадські слухання щодо зміни тарифу на перевезення у громадському транспорті у місті Долина. Перевізники звернулись у міську раду з проханням змінити тариф у зв’язку із збільшенням мінімальної зарплати, підняттям цін на паливо-мастильні матеріали, а також зміною курсу іноземних валют, до якої прив’язані ціни на запчастини. Міською радою пропонується проект рішення на розгляд виконавчого комітету, у якому встановлюються ціни на проїзд на маршруті РЕМ-ДЕД 4 грн., ДЕД-ГПЗ 5 грн.

Громадськість проігнорувала слухання, присутніми були лише кілька осіб, окрім представників перевізників та журналістів. Запитання та зауваження звучали тільки від депутата міської ради Федая Михайла, який запропонував міській раді більш детально поставитись до питання вивчення пасажиропотоку у громадському транспорті, завдяки обов’язковій видачі квитків. А з допомогою відеореєстраторів, встановлених у маршрутках, можна контролювати прозорість такого нововведення. Цим самим міська рада змогла б чітко розуміти, який тариф для перевізників є вигідним та обґрунтованим. На даний час представники міської влади не зацікавлені у такій ініціативі. Заступник міського голови Ігор Жовнір заявив, що це ніяк не вплине на зміну тарифу, а також на оподаткування перевізників.

У формулі розрахунку тарифу на проїзд, невід’ємною складовою є число перевезених пасажирів, а відповідно і сума прибутку перевізника. Немає обліку пасажирів – значить і неможливо реально обґрунтувати тариф. Це елементарна річ, на яку міська влада чомусь закриває очі. Чому?

Проект рішення буде розглянуто в березні на засіданні виконавчого комітету.

 

Фото: Хвиля гір

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.