АНОНС: Сесія міської ради – наміри про добровільне об’єднання

07 Березня 21:26 2017

У п’ятницю 10 березня о 10:00 розпочнеться 22 сесія Долинської міської ради.

Одним із найважливіших питань, які будуть розглянуті, є проект рішення Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад. Основою даного проекту є:

 

 

Дати згоду на добровільне об’єднання територіальних громад сіл: Белеїв Белеївської сільської ради, Велика Тур’я Великотур’янської сільської ради, Мала Тур’я Малотур’янської сільської ради, Надіїв Надіївської сільської ради, Новичка Новичанської сільської ради, Оболоня Оболонської сільської ради, Раків Раківської сільської ради, Рахиня Рахинянської сільської ради, Солуків, Якубів, Діброва Солуківської сільської ради, Тростянець, Слобода Долинська Тростянецької сільської ради, Яворів Яворівської сільської ради в Долинську територіальну громаду з центром у місті Долина та делегувати міського голову м. Долина Гаразда Володимира Степановича до складу спільної робочої групи з підготовки проекту рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Дане рішення повинне дати старт реформі місцевого самоврядування у вказаних населених пунктах разом із містом Долина. Передували даному рішенню громадські слухання, які відбулись у лютому місяці.

Серед інших питань порядку денного будуть розглядатись проекти рішень:

  • Про виконання міського бюджету за 2016 рік
  • Про програму освітлення міських вулиць та прибудинкових територій на 2017 рік
  • Про хід виконання та уточнення програми розвитку футболу в Долинському районі та місті Долині на 2016-2020 роки – більш детально про стан справ у команді Нафтовик тут.
  • Про програму «Безпеки та організації дорожнього руху в м. Долина на 2017 рік
  • Про клопотання про присвоєння звання Герой України Почесному громадянину м. Долина Омеляну Ковалю

Окрім цього депутати планують визначити вигляд та опис хоругви міста.

Також у списку є звіти програм за попередні роки, надання матеріальної допомоги, програма ведення містобудівного кадастру та інші. Із повним переліком проектів рішень, а також блоком земельних питань та їхнім змістом можете ознайомитись на сайті міської ради.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.