Бальнеологія у Долині пригальмувала

Бальнеологія у Долині пригальмувала
Січень 26 17:12 2018

Одними з важливих питань 35 сесії Долинської міської ради був розгляд звіту та програми діяльності КП “Долина-Інвест”. Олександ Кізима озвучив ситуацію, яка стосується розвитку бальнеології у міста та видобутку соляної ропи.

Як випливає зі звіту та дискусії, попередня діяльність комунального підприємства у даному напрямку дала неоднозначні результати. Свердловина, яку планували використовувати у промислових цілях, виявилась малоефективною, а аналіз ропи також був не таким, яким очікували. Тому дану свердловину було вирішено законсервувати і в цьому році створити комісію, яка розробить подальший план. Одним із виходів є передача свердловини Барбара місту, але її ліцензування може коштувати кілька мільйонів гривень. В іншому випадку потрібно шукати нове місто та бурити знову в надії на кращі результати. Буріння однієї такої свердловини обходиться міському бюджету в приблизно 200 тисяч гривень. Однак, без достатньої кількості видобутку ропи, жоден із інвесторів не буде мати бажання вкладати гроші в розвиток галузі, ризикуючи втратою капіталовкладень. Попри це у 2018 році за державні кошти буде проводитись ремонт старої котельні по вулиці Грушевського, яка має стати бальнеологічним центром у місті.

Одним із рішень міська рада схвалила проект “Про заборону російської пропаганди в сфері музики та літератури на території м.Долина”. Пропонується заборонити відтворення на території міста аудіовізуальних творів російських та інших артистів, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим і частини Донбасу, схвалюють дії, направлені на зміну меж території суверенної України, її держаного кордону. Рекомендувати всім закладам культури, закладам громадського харчування (ресторани, кафе, бари і т.п.), клубам караоке, підприємствам та підприємцям, установам та організаціям, що знаходяться на території м.Долина, утриматися від публічного відтворення та будь-якого поширення аудіовізуальних творів, осіб зазначених в пункті 1 даного рішення. Рекомендувати всім розташованим або зареєстрованим на території м. Долина підприємствам, підприємцям, незалежно від форм власності, утриматися від продажу чи іншого розповсюдження друкованої літератури та преси, що може спричиняти руйнування патріотичної свідомості в дорослого та підростаючого покоління, створює загрозу національній безпеці України.

Загалом на сесії було розглянути майже три десятки основних питань. Зокрема депутати прийняли звіт відновлення доріг та тротуарів за минулий рік, використання комунального майна ПК “Прометей”, звіт та програму Благодійного Фонду міста Долина, звіти КП “Комунгос” та КП “Арка” та інше. Не було схвалено розширення штату міської ради. У проекті рішень планувалось ввести 4 нові штатні одиниці – 1 штатну одиницю провідного спеціаліста (з кадрової роботи та ведення квартирного обліку), у фінансовому відділі додатково 1 штатну одиницю провідного спеціаліста (по доходах), у відділі містобудування та архітектури додатково 1 штатну одиницю спеціаліста І категорії (з ведення містобудівного кадастру та бази даних землекористувачів), у загально-організаційному відділі додатково 1 штатну одиницю фахівця з інформаційних технологій за рахунок збільшення чисельності працівників апарату Долинської міської ради на 4 штатні одиниці.

Також на сесії було вручено 5 сертифікатів на реалізацію громадських проектів, які отримали найбільшу кількість голосів у голосуванні.

Додамо, що на початку сесії було оголошено про створення у міській раді нової депутатської групи “Народний фронт”, у яку увійшли 5 депутатів: Олександр Троян, Степан Паламар (обрані за списками БПП), Оксана Черіль, Дмитро Мазуркевич (ВО “Свобода”) і Лілія Галюк (“Воля”).

 

Фото: сторінка Долинської міської ради у Facebook

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.