Бізони на території ДП Вигодський лісгосп ВІДЕО

Квітень 27 21:10 2017

Журналісти телеканалу ICTV відвідали ДП “Вигодське лісове господарство”

Директор підприємства Олександр Матусевич розповів знімальній групі про те, що жодних документів на звірів, котрі завезені у 2012-2013 роках, за часів попереднього директора, на підприємстві небуло. Тривають судові процеси з фірмою, яка нібито завезла цих і звірів і є безпосереднім власником. Жодних перешкод для того, щоб фірма-власник повернула цих звірі собі немає.

Частина звірів розійшлась по території Вигодського та інших лісгоспів, кілька зубрів єгері повернули в обгороджене місце на території Свічівського лісництва, бо ті забрідали у села Вишків та Семичів, у пошуках їжі, лякаючи місцевих мешканців.

Кормами допомагають волонтери та небайдужі. Дорослий бізон з’їдає близько тони кормів на місяць, то ж утримання таких створінь є досить затратним. На обгородженій територій протікає струмочок, то ж бізони мають завжди чисту і свіжу воду.

Також журналісти відвідали “форельне господарство”, розташоване на території Ільмянського лісництва.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.