Близько 500 дітей відвідали виставу Бука

Квітень 11 08:48 2017

Як повідомляють у Вигодському лісгоспі:

 

У п’ятницю 7 квітня на свято Благовіщення, відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу малюнків “Гармонійне співіснування людини та лісу”. Спочатку на сцену вийшли актори Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки, з дитячою виставою “Бука”.

Дитячі емоції впродовж усієї вистави лились рікою і сміх заповнив актову залу Вигодського Будинку Культури. Близько 500 дітей, їх батьків та вчителів, прийшли цього дня поринути в казку.

Опісля вистави директор ДП “Вигодський лісгосп” Олександр Матусевич нагородив переможців конкурсу цінними призами.

Перше місце, за результатами всенародного голосування, виборола учениця Вишківської ЗОШ І-ІІІ ст Христина Кипаца з малюнком “Назавжди запам’ятай – бережи свій рідний край”  та нагороджена планшетом Samsung Galaxy Tab E 9.6″

Друге місце, виборов учень Вигодської ЗОШ І-ІІІ ст. Артем Вертепний з малюнком “Багатство і краса Карпат”  та нагороджений планшетом Samsung Galaxy Tab A 7.0″

Третє місце, виборов вихованець Вигодського ДНЗ “Дзвіночок” Давид Савко з малюнком “Пожежа в лісі – лихо для країни” та нагороджений планшетом Samsung Galaxy Tab A 7.0″

Першість у командному заліку вибороли вихованці Вигодського ДНЗ “Дзвіночок”, які подали на конкурс найбільше малюнків 28 та отримали найбільше вподобань. Керівник закладу Галина Луцька отримала для садочку кольоровий принтер Canon PIXMA G3400 with Wi-Fi, який робитиме виховний процес діток більш цікавим.

Окрім основних призів переможці отримали грамоти, буклети про історію Вигодського лісгоспу, календарі, солодощі та квіти.

На конкурс подано 181 малюнок із 18 навчальних закладів Долинського району.

Протягом двох тижнів голосування, дитячі малюнки отримали, понад вісімнадцять тисяч уподобань і коментарів та двісті тридцять сім тисяч переглядів.

Дякуємо усім за участь та до зустрічі у нових конкурсах.

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.