Болехів відсвяткував свою 646-у річницю ФОТО

Жовтень 03 10:18 2017

У неділю, 1 жовтня місто Болехів відсвяткувало свою 646-у річницю

День міста – це особливе свято для кожного його мешканця. У такі свята, як день народження міста, кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято всіх, хто тут народився і виріс. Хто приїхав колись, щоб залишитись назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Свято міста чийогось дитинства і молодості, кохання і зустрічей, романтики і родинного затишку…


Вже традиційно програма свята була насичена спортивними, мистецькими та розважальними заходами на будь-який смак.
У цей день за місто та болехівчан, за мир в Україні у храмах міста відбулися святкові богослужіння. У музеї історії м.Болехова ім.Р.Скворія жителі та гості міста могли відвідати виставку виробів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва народних умільців Болехівщини «Мистецькі скарби Бойківщини». До слова, виставка діятиме до 8 жовтня. У приміщенні Прикарпатського лісогосподарського коледжу провели інтелектуальну гру Що? Де? Коли?
А урочистості розпочалися ближче до вечора, флешмобом «Моє рідне місто» у виконанні учнів Болехівських шкіл № 1 і 2, на центральній площі І.Франка. З нагоди 646-ї річниці першої письмової згадки про Болехів урочистою ходою головною вулицею міста під музичний супровід духового оркестру (кер. Роман Соболь) колона болехівчан та гостей міста, представників церков та громад вирушила до Співочого поля, де відбувалися святкування.


Святкову колону очолили міський голова Богдан Мельник, заступники міського голови Володимир Жарський та Тетяна Лугова, секретар міської ради Ігор Герецький, керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, депутат обласної ради Андрій Романюк, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники міськвиконкому, керівництво та працівники управлінь і відділів міськвиконкому.
Концертну програму на Співочому полі розпочала переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів Софійка Петрів у супроводі хореографічного колективу Болехівської ДШМ (кер. О.Сеник). Юна солістка виконала Гімн нашого міста «Про Болехів» (сл.Р.Скворія, муз.Г.Іванишин).
Народний аматорський колектив Народного дому «Горицвіт» (кер.М.Павлович), подарував глядачам пісню на слова і музику В.Волощука «З роси і води».


Теплим і щирим було привітання міського голови, який не шкодував слів вдячності і шани усім і кожному, хто докладає максимум зусиль, аби про Болехів знали, чули і поважали за його талановитих, мужніх і працьовитих людей, які, за прикладом звитяжних першопрохідців, творять із покоління в покоління його історію. «Дякую кожному з вас за те, що небайдужі до долі рідного міста, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій міста, покращення добробуту його жителів. Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність рідному місту. Нехай усі життєві дороги, що розпочалися у рідному Болехові, будуть щасливими, а доля завжди буде щедрою до вас, ваших рідних і близьких. Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду. Зі святом, шановні болехівчани! З днем народження, рідний Болехове!», – зазначив міський голова.


Зі щирим потиском рук і вдячністю за працю міський голова Богдан Мельник вручив грамоти голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Болехівської міської ради. З нагоди Дня підприємця та 646-ї річниці Дня міста Болехова грамотою голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука нагороджено керівника ПМП «Темп» Василинина Ігоря Васильовича.
Грамотами виконавчого комітету Болехівської міської ради за сумлінну трудову діяльність, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди відзначення 646-ї річниці міста Болехова нагородили: Зеленяка Миколу Ярославовича (начальник цеху ТзОВ «Ірест»), Андрусишина Юліана Андрійовича (верстатник ТзОВ «Ірест»), Надієвського Василя Петровича (оператор котельні ПМП «Темп»), Сеника Ігора Івановича (сортувальник ПМП «Темп»), Лукача Ігора Ярославовича (строгаль ТзОВ «Світ шкіри»), Домшин Ольгу Володимирівну (розтягувальник ТзОВ «Світ шкіри»), Латика Мирослава Івановича (слюсар-ремонтник ТзОВ «Світ шкіри»), Вінтоняка Степана Володимировича (рамник ТзОВ «Скорпіон»), Левковича Василя Михайловича (водій МНВК), Галіва Василя Степановича (керівник ВК ТзОВ «Болехівська ремконтора»).


Грамотами за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у реалізацію завдань і функцій держави та з нагоди відзначення 646-ї річниці міста Болехова міський голова нагородив Паснак Оксану Іванівну (депутат Болехівської міської ради), Юрочка Василя Івановича (депутат Болехівської міської ради), Дичко Лідію Миронівну (заступник начальника – начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери, розрахунків за енергоносії фінансового управління міськвиконкому), Корпан Оксану Андріївну (методист міського методичного центру управління освіти міськвиконкому), Шиян Лесю Ігорівну (адвокат), Прокопишин Людмилу Степанівну (керівник апарату Болехівського міського суду), Стельмах Наталію Миколаївну (технічний працівник Болехівського міського суду), Гульчій Любомиру Йосифівну (соціальний робітник Болехівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Данильчук Лідію Іванівну (методист Народного дому м.Болехова), Бунчак Роксолану Юріївну (директор Болехівської центральної міської бібліотеки центральної бібліотечної системи), Фаїк Олександру Ярославівну (заступник начальника відділу надання соціальних послуг Болехівського міського центру зайнятості), Верес Ірину Іванівну (завідувач сектору прийому громадян відділу державних соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому), Войцешка Миколу Ілліча (завідувач Народного дому с.Підбереж).


Справжнім мистецьким довершеним і багатим святковим обрамленням цьогорічного дійства стали музичні дарунки від гостей свята – Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» (кер. Народний артист України Петро Князевич). Багаті на барви й мистецький смак костюми, як і тематика та харизма цього колективу, що вперше вітав болехівчан із Днем міста, із першого ж виходу здобули прихильність глядачів, котрі не шкодували оплесків виконавцям та їхньому наставнику.
Гарним подарунком мешканцям міста та гостям стали виступи лауреатів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів – Вікторії Ватащук, Володимира Михайловича, Роксолани, фіналіста проекту «Голос країни» Михайла Мирки та заслуженого артиста України Зеновія Гучка.
Ведучими свята були Данило Погонич та Ірина Бохінська.
Святкова фієста стихла близько опівночі. І залишила по собі масу приємних спогадів та незабутніх емоцій.

Інформація  Болехівська міська рада

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.