БПП покриває бездіяльність керівника поліції району

Березень 29 13:29 2017

З огляду на останні події в місті показовим є рішення Долинської районної ради від 16 березня, коли депутати відмовились вимагати звіт від головного полісмена району Василя Хомина, хоча він періодично має звітувати перед районною владою про свою діяльність.

Рішення заблокували в більшості депутати від БПП – Штука Анатолій (уповноважений представник фракції, а за словами депутата Малетина й координатор більшості в раді), Мельник Іван, Данилів Іван (голова райради), Дидяк Михайло, Батьківщина – Керніцький Тарас, Народний Рух України – Мандрик Зеновій (керуючий справами райради). Рішення набрало 18 голосів при потрібних 19.

Мабуть, більшості депутатів не цікаві події, які відбуваються в районі і місті зокрема – пожежі та вибухи у гральних автоматах, озброєні напади, крадіжки ітд. Кримінальна ситуація постійно погіршується, а відповідальних за це знайти чи заслухати немає можливості.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.