Браконьєри вчинили 5 вбивств на свято Водохреща на трасі Долина-Хуст. ВІДЕО

Січень 30 20:26 2017

За повідомленням Вигодське Лісове Господарство ДП   браконьєри чинять свої злочини і під час великих релігійних свят:

 

Вовкулаки

Зима 2017 року порадувала чудовою погодою, випало чимало снігу особливо перед святами. Для дітей це особлива радість, бо можна сходити на діючий каток, спускатись з гірок на санчатах чи просто пограти і сніжки у дворах. Можна із сім’єю поїхати в гори на прогулянку чи взяти лижі і дослідити засніжені схили гір Карпат.

 

 

Те що для людини радість, для тварин у лісі може означати великі труднощі. Через глибокий сніг, подекуди до півтори метри та сильні морози звірям важче пересуватися та находити корми, тому вони спускаються у низини, поближче до сіл у пошуках поживи. У Вигодському лісгоспі це чудово розуміють, тому й закуповують корми (зерно, сіно) і єгеря розвозять та насипають їх у годівниці.

 

 

Розуміють поведінку тварин і браконьєри, котрим така ситуація тільки «на руку». Добре знаючи, що сезон полювання завершується 31 грудня, вони не заїжджають на лісові дороги, а їздять по дорозі державного значення Долина-Хуст, де єгері мають обмежені повноваження на охорону мисливських угідь.

 

…вечір, з тривогою в очах жінка відправляє свого озброєного чоловіка чи сина на поїздку, на вулиці вже чекає автомобіль з «побратимами». Ні, це не опис проводів рідних в АТО, це відбувається на свята Водохреща, коли лютує мороз, а християни планують йти до церкви та пірнати в освячені водойми.  Ці вовкулаки вирушають  вбивати знесилених тварин, показуючи свій «героїзм» тут, в глибокому тилу, знищуючи «ворогів» своєї держави та виховуючи в цьому дусі своїх нащадків. Дивує одне, що в такі свята ці люди і їхні сім’ї окроплюються не святою водою, а кров’ю невинних тварин, коли в ці дні справжні ґазди обходять свою живність, не забуваючи про неї. Ось вам і виховання, і християнське милосердя – красти та нищити те, що належить твоїй державі і майбутнім поколінням. Так за два дні діяльності цих нелюдів виявлено п’ять місць злочинів із слідами крові, де були вбиті копитні дикі тварини. З дороги державного значення Долина-Хуст поблизу села Мислівка (урочище Бризенець) було розстріляно три олені, біля урочища Кляуза та урочищі Шандра вбито дві козулі, яких зігнав голод та вовки з лісу до людей, шукати прихистку, але там вони знайшли тільки смерть.

 

 

Полюють, потім споживають замордованих тварин не тільки в колі сім’ї, але й для торгівлі ним. Адже майже в кожному ресторані чи колибі можна зустріти в меню та замовити страви з м’яса диких тварин. Звідки така кількість страв, адже в нас немає фермерських господарств з вирощування оленів, козуль чи кабанів. Кожен з Вас замовляючи екзотичні страви з лісових тварин, стає співучасником вбивства.

 

Перебуваючи хоч раз за кордоном Ви могли помітити, як попри дороги вільно бігають козулі, олені і влада спеціально обгороджує траси сіткою для убезпечення цих тварин від потрапляння під колеса автомобілів, а в нас ці огорожі треба робити бетонними, висотою у три метри, щоб браконьєри не стріляли в них.

 

Напевно наше суспільство, ще не доросло до гуманного ставлення до братів наших менших, але надіємося, що виховання у школі, сім’ї та церкві дадуть свої результати в майбутньому. А інакше важким уроком може бути ув’язненні, Божа кара та людський осуд.

 

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.