Чергова, але важка, перемога “Нафтовика” | ФОТО, ВІДЕО

Жовтень 15 21:53 2017

Долиняни змогли дотиснути суперників із Биткова і здобули чергову перемогу в Чемпіонаті області.

Сьогодні “Нафтовик” зустрічався із середняком Чемпіонату командою ФК “Битків”. Погода та стан поля в таку осінню порю дозволяв командам показати всі свої найкращі якості, до того ж “Нафтовик” залишається командою з найкращим нападом у турнірі – 37 забитих м’ячів.

Гру команди розпочали дуже жваво, а першими створили небезпечний момент гості, але голкіпер Гала з ударом справився. Далі слідував відрізок гри, де було багато претензій до дій арбітра з обох сторін, але той вперто не бачив фолів. Однак на 15 хвилині розібрався в ситуації і поставив однозначне пенальті у ворота Биткова після гри рукою одного із захисників. Одинадцятиметровий впевнено виконав Михайло Басараб. Далі “нафтовики” сильно провели відрізок матчу і мали кілька добрих нагод забити, але своїми шансами не скористались Халацький та Дяків. У кінцівці тайму гра вирівнялась і команди більше не створили гольових моментів.

16хв, Басараб.

Опубліковано Михайлом Федаєм 15 жовтня 2017 р.

Другий тайм із більшим бажанням забити розпочав ФК “Битків” і великими силами пішли в атаку. Із більшістю з них справлялись захисники та Гала, але у одному моменті все ж долиняни пропустили. Відзначився Гандзюк. Після пропущеного голу у діях “Нафтовика” з’явився сумбур і переживання за результат – в кінцевому результаті це переросло у велику кількість браку. Атаки здебільшого закінчувались втратами м’яча, або ударами з дальньої відстані. Було видно, що господарі роблять великий акцент на стандартні положення і одне з них закінчилось голом. На 71 хвилині зі штрафного з правого флангу пробивав Басараб і влучив у перекладину, м’яч, здавалося б, вже перетне лінію воріт, але від землі відскочив у поле, де найбільш спритним виявився Лаврінок із переправив м’яч у сітку. Биткову знову довелось “наздоганяти” результат і йти великими силами вперед, а долиняни почали ловити суперника на контратаках. “Нафтовик” мав ще кілька нагод збільшити перевагу у грі, але жодна з них не увінчалась успіхом.

Важка, але дуже потрібна перемога для “Нафтовика”, який зберігає за собою першу позицію у таблиці і здобуває перемогу після нічиї та поразки. Наступний матч вдома долиняни зіграють вже у цей четвер 19 жовтня. В рамках 1/4 фіналу Кубку області ми прийматимемо вдома “Колос Городенківщини” із Городенки. Початок матчу о 15-00! А у Чемпіонаті “Нафтовик” зіграє 22 жовтня на виїзді у Брошневі проти місцевих “Карпат”.

“Нафтовик” – ФК “Битків”  – 2:1 (Голи: Басараб 15 пен, Лаврінок 71 – Гандзюк 59)