Чи приїде Олег Гончарук на Долинщину після подій з НВК Рахині ? ВІДЕО

Жовтень 17 20:57 2017

‘ Жарт тижня у групі Долина LIVE

Районний депутат та екс-заступник голови Долинської районної ради Ivan Dyriv пожартував, що районне керівництва райради та РДА, “Зробили з голови ОДА посміховище” ( О. Гончарук ), маючи на увазі відкриття НВК у Рахині, який як виявилось пізніше, ще не готовий до прийому дітлахів.

Цей жарт отримав миттєву реакцію владної пресслужби, пізніше до дискусії приєднався голова РДА Юрій Мазур, голова села Рахиня Василь Хомяк, батьки дітей та інші дописувачі групи.

Влада відстоює позицію, що всі роботи виконані згідно документів, батьки радіють, що зроблено хоч щось, а інші хочуть влада все робила “до пуття” і без зайвого піару.

 

Приїхали знімальна група ТРК “Карпати”, але й вони не змогли розібратись, хто тут правий. 

Були й Факти ICTV

А ще ІНТЕР

Навіщо відкрили будівлю з незакінченим ремонтом – у райдержадміністрації пояснити не змогли.

“Заклад не введений в експлуатацію”, – говорить Юрій Мазур, голова Долинської РДА.

“- Якщо з дітьми щось станеться, наприклад, станеться пожежа – хто буде відповідати? – Заклад зданий в експлуатацію. – Ви тільки що казали що ні. – Зараз його здають в експлуатацію”.

Реконструкцією дитсадка займалася фірма, яка належить члену колегії райадміністрації, та за сумісництвом раднику керівника району.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.