Чи впорались Долинські комунальники з першим снігом 2018 року?

04 Грудня 19:48 2018

‘ У групі Долина LIVE ми запитали думку Долинян – чи впорались Долинські комунальники з першим снігом?
Вже третій день падає сніг, обледенілі дороги + передають до -20 морозу.
Можна обирати кілька варіантів відповідей.

На п’ятий день зими 2018 року, ми підбиваємо перші підсумки голосування. В опитуванні наразі взяло участь 284 учасники групи.

77% проголосувавших людей вважають, що Долинські комунальники НЕ впорались з першим снігом.

13% вважають, до Долинські комунальники в повному об’ємі виконали свою роботу.

Є 8% людей, котрі бачили прочищені тротуари і двори.

Лише 2% вважають, що впорались лише на центральних дорогах.

Ось що пишуть під опитуванням:

Володя Дуткевич Дороги м Долини у жахливу стани…попередньои зими також мер не впорався з снигом.. пора на пенсию
Володимир Гаразд Володя Дуткевич чистить дороги не мер, а комунальні служби міста та державний ДЕД. З кожним роком наш Комунгосп отримує по кілька одиниць нової техніки для прибирання, і в цьому 2018 теж. Крім того, підприємство забезпечене повністю паливом, мастилами, коштами і т.п. На територї є достатньо солі і піску. Тобто міська рада забезпечила у повному обсязі зимові потреби комунальників. Тепер все залежить, як буде організована робота, як спрацюють водії, трактористи, прибиральниці. Я би просив, аби не було істерії по відношенні до важкої праці комунальників, а була конструктивна критика і терпимість до людей та їхніх умов роботи. Щодо державного ДЕДу, котрий чистить дороги державного, та регіонального значення, то там ситуація катастрофічна і можуть бути проблеми.
Володимир Гаразд Перший сніг, -це завжди нагода для комунальників відлагодити і настроїти процеси. І ще: не варто очікувати дива і трудових подвигів від простих людей, що працюють на порівняно невелику зарплату, особливо, коли надворі інтенсивні снігопади. Зрештою, кожен з нас може допомогти: вимкнути свій компютер, вийти з лопатою надвір і почистити сніг біля свого під’їзду, будинку чи вулиці. Це мабуть буде корисніше, ніж витрачати свій час та емоції біля екрану.
Володимир Гаразд Володя Дуткевич, чистить дороги не мер, а комунальні служби міста та державний ДЕД. З кожним роком наш Комунгосп отримує по кілька одиниць нової техніки для прибирання, і в цьому 2018 теж. Крім того, підприємство забезпечене повністю паливом, мастилами, коштами і т.п. На територї є достатньо солі і піску. Тобто міська рада забезпечила у повному обсязі зимові потреби комунальників. Тепер все залежить, як буде організована робота, як спрацюють водії, трактористи, прибиральниці. Я би просив, аби не було істерії по відношенні до важкої праці комунальників, а була конструктивна критика і терпимість до людей та їхніх умов роботи. Щодо державного ДЕДу, котрий чистить дороги державного, та регіонального значення, то там ситуація катастрофічна і можуть бути проблеми.
Альміра Матвеєва Дороги ще нормальні,зате пішохідні доріжки- жахливі,таке враження що виходиш на каток,особливо по вулиці Грушевського біля дитячого садочка ” Росинка”(нагадую,там ходять діти!!!) та навпроти.Вчора була свідком як жінка похилого віку сховзнулась та впала,слава Богу ” вдало”. Прохання,подумайте і про пішоходів,бо в травматології не вистачить на всіх гіпсу.
Olesya Yan А це площа автостанції в Долині!

В селі Раків Долинського району автобус “Еталон” злетів у кювет через погану дорогу повідомив WestNews . Через аварія рух транспорту на даній ділянці суттєво ускладнився.

Відтак, працівники поліції приїхали і допомогли вибратися з кювету. Ніхто не постраждав.

Читайте також Чи впорались Долинські комунальники з першим снігом 2017 року?

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.