Чи впорались Долинські комунальники з першим снігом 2018 року?

Грудень 04 19:48 2018

‘ У групі Долина LIVE ми запитали думку Долинян – чи впорались Долинські комунальники з першим снігом?
Вже третій день падає сніг, обледенілі дороги + передають до -20 морозу.
Можна обирати кілька варіантів відповідей.

На п’ятий день зими 2018 року, ми підбиваємо перші підсумки голосування. В опитуванні наразі взяло участь 284 учасники групи.

77% проголосувавших людей вважають, що Долинські комунальники НЕ впорались з першим снігом.

13% вважають, до Долинські комунальники в повному об’ємі виконали свою роботу.

Є 8% людей, котрі бачили прочищені тротуари і двори.

Лише 2% вважають, що впорались лише на центральних дорогах.

Ось що пишуть під опитуванням:

Володя Дуткевич Дороги м Долини у жахливу стани…попередньои зими також мер не впорався з снигом.. пора на пенсию
Володимир Гаразд Володя Дуткевич чистить дороги не мер, а комунальні служби міста та державний ДЕД. З кожним роком наш Комунгосп отримує по кілька одиниць нової техніки для прибирання, і в цьому 2018 теж. Крім того, підприємство забезпечене повністю паливом, мастилами, коштами і т.п. На територї є достатньо солі і піску. Тобто міська рада забезпечила у повному обсязі зимові потреби комунальників. Тепер все залежить, як буде організована робота, як спрацюють водії, трактористи, прибиральниці. Я би просив, аби не було істерії по відношенні до важкої праці комунальників, а була конструктивна критика і терпимість до людей та їхніх умов роботи. Щодо державного ДЕДу, котрий чистить дороги державного, та регіонального значення, то там ситуація катастрофічна і можуть бути проблеми.
Володимир Гаразд Перший сніг, -це завжди нагода для комунальників відлагодити і настроїти процеси. І ще: не варто очікувати дива і трудових подвигів від простих людей, що працюють на порівняно невелику зарплату, особливо, коли надворі інтенсивні снігопади. Зрештою, кожен з нас може допомогти: вимкнути свій компютер, вийти з лопатою надвір і почистити сніг біля свого під’їзду, будинку чи вулиці. Це мабуть буде корисніше, ніж витрачати свій час та емоції біля екрану.
Володимир Гаразд Володя Дуткевич, чистить дороги не мер, а комунальні служби міста та державний ДЕД. З кожним роком наш Комунгосп отримує по кілька одиниць нової техніки для прибирання, і в цьому 2018 теж. Крім того, підприємство забезпечене повністю паливом, мастилами, коштами і т.п. На територї є достатньо солі і піску. Тобто міська рада забезпечила у повному обсязі зимові потреби комунальників. Тепер все залежить, як буде організована робота, як спрацюють водії, трактористи, прибиральниці. Я би просив, аби не було істерії по відношенні до важкої праці комунальників, а була конструктивна критика і терпимість до людей та їхніх умов роботи. Щодо державного ДЕДу, котрий чистить дороги державного, та регіонального значення, то там ситуація катастрофічна і можуть бути проблеми.
Альміра Матвеєва Дороги ще нормальні,зате пішохідні доріжки- жахливі,таке враження що виходиш на каток,особливо по вулиці Грушевського біля дитячого садочка ” Росинка”(нагадую,там ходять діти!!!) та навпроти.Вчора була свідком як жінка похилого віку сховзнулась та впала,слава Богу ” вдало”. Прохання,подумайте і про пішоходів,бо в травматології не вистачить на всіх гіпсу.
Olesya Yan А це площа автостанції в Долині!

В селі Раків Долинського району автобус “Еталон” злетів у кювет через погану дорогу повідомив WestNews . Через аварія рух транспорту на даній ділянці суттєво ускладнився.

Відтак, працівники поліції приїхали і допомогли вибратися з кювету. Ніхто не постраждав.

Читайте також Чи впорались Долинські комунальники з першим снігом 2017 року?

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.