День Гідності та Свободи у Долині ФОТО

Листопад 21 15:13 2017

‘ У Долині 21 листопада 2017 року  в Народному Дому «Просвіта» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Фото Долина – міська рада / Dolyna City Council

Нагадаємо, чотири роки тому на Майдан Незалежності ввечері вийшла невелика група людей, обурених рішеннями тодішнього президента Віктора Януковича відмовитися від планів щодо євроінтеграції. Протест швидко став масовим, зокрема, через кривавий і жорстокий розгін студентів вночі 30 листопада 2013 року. Вже через кілька днів в центрі Києва люди розбили наметове містечко, яке влада кілька разів намагалися розігнати силою. Закінчилася Революція гідності, як згодом назвуть ці події, втечею Януковича і розстрілом Небесної сотні.

фото Марина Дидяк

 

Вшанування відбувалось і в школах Долинщини, зокрема Долинська ЗОШ №7 І-ІІІст

Україна – це територія гідності та свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності.
Учні організували живу газету, щоб ще раз нагадати нам, що ми є гідним народом, який не забуває свою історію та кожного дня творить нову, кращу долю для майбутніх поколінь. Вигодська ЗОШ

Posted by Ольга Хомин on Dienstag, 21. November 2017

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.