День міста Долина 2018 ФОТО ВІДЕО

24 Серпня 23:16 2018

‘ 24 серпня відзначаємо День незалежності України,  а 25-26  серпня – 600-річчя надання м. Долина королівського Магдебурзького права та День міста Долини.

Миттєвості урочистої сесії Долина – міська рада / Dolyna City Council

Святкова хода вулицями міста у супроводі духового оркестру.

Святкова хода вулицями міста у супроводі духового оркестру.

Gepostet von Тетяна Головчин am Freitag, 24. August 2018

Урочистості біля міського озера

 

Наше чарівне місто – у серцях тих, хто тут народився і живе, чия батьківська земля в іншому куточку світу, але теперішнє нерозривно пов’язане з Долиною, хто тут працює,навчається, гостює.

Долинська земля пам’ятає багато цікавих, емоційних, радісних і сумних моментів, вона ввібрала у себе неповторну енергетику всіх тих людей, які жили тут раніше, які живуть зараз. Ми з вами разом творимо сучасну історію нашого славного міста, примножуємо його добробут і культурну спадщину.

Долина впевнено крокує з часом, росте і змінцнюється. Наша громада нині нараховує понад 20 тисяч долинян. Це великий потенціал і міцна, надійна основа майбутнього.

Сьогодні ми  відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за малу батьківщину, сповнюємося почуттям єдиної родини та усвідомлюємо, як багато можемо зробити разом.Нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Дарую вам на ніч гарну пісню Богдан Погонич і розкішні відео нашого міста від Роман Кравець, та Tanya Marchuk. З прийдешнім Днем незалежності України, друзі! Зі святами, дорогі долиняни!

Gepostet von Volodymyr Harazd am Donnerstag, 23. August 2018

Проте в цей святковий час ми думками і молитвами перебуваємо з нашими воїнами, які стали на межі  світла й добра та  невтомно і жертовно бережуть нинішній спокій України і нашого міста, світлі усмішки дітей на цьому святі, наш мирний день. Хай же це урочисте відзначення буде заявою про нашу незнищеність і волю до перемоги!

З нагоди іменин Долини хочеться побажати усім нам терпіння, наснаги, мудрості, добра та непорушної віри у щасливе майбутнє. Хай щастя, благополуччя і достаток будуть постійними гостями кожної долинської родини, а любов наповнює наші серця життєдайною силою.

Зичу всім міцного здоров’я, віри, любові, добробуту і успіхів, а нашому місту – щасливих подій, економічного, соціального й духовного розквіту.

Вклоняюся Вам, долиняни, за вашу працю і таланти, які ви віддаєте рідній Долині. Лише згуртовано, лише разом ми всі задуми – виконаємо, всі тимчасові труднощі подолаємо, всіх мрій досягнемо!

Слава Українській Незалежності, рідному місту й громаді –

Нашим Героям слава!

З найщирішими побажаннями – міський голова Володимир ГАРАЗД

Використані світлини та відео Тетяна Головчин

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.