День Прапора у м Болехів ФОТО

Серпень 23 19:33 2018

‘ У Болехові відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України

У святкових заходах, які відбулися на центральній площі міста біля пам’ятника І.Франку, взяли участь представники місцевої влади, депутатського корпусу, управлінь, відділів міськвиконкому, громадськість міста.


Під звуки Державного Гімну України місцеві школярі урочисто підняли Державний стяг.
Від імені міського голови, депутатського корпусу, виконавчого комітету в.о. міського голови, секретар міської ради Ігор Герецький привітав присутніх із одним з найбільших державних свят: «День Державного Прапора – це не просто дата. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це день, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.


І саме сьогодні наш прапор займає таке особливе і значуще місця в серці кожного з нас. Саме він надихає на перемоги наших воїнів та чемпіонів. Саме він – в наших руках під час найважливіших подій! Нехай він і надалі буде надійним оберегом для кожного українця. З Днем Прапора, дорогі українці!».

Секретар ради Ігор Грецький також щиро подякував кожному представнику громади за добрі справи, вчинки, наміри та починання, спрямовані на розвиток і благоустрій нашого краю, а значить, держави в цілому.


Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих воїнів, усіх патріотів України, які віддали своє життя заради нас з вами.


Усім, хто впродовж віків ніс прапор боротьби за Україну, хто не скорився ворогові і не впав духом, несучи тяжкий хрест боротьби, від міського голови поклали квіти до підніжжя пам’ятника І.Франку.
Далі свято продовжили музичними вітаннями, які для болехівчан подарували солісти Микола Чекаловський та Анна Прокіпчин. Учениця Болехівської ЗОШ № 1 Ярина Олексин прочитала вірш про Україну. Ведучими урочистого віча були Роман Волчовський та Тетяна Павлишин.

Болехівська міська рада
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.