День відкритих дверей у Станції Юних Техніків ФОТО

Вересень 23 19:32 2017

У Станції юних техніків відбувся День відкритих дверей і посвята в гуртківці. Після звучання Державного гімну України хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих борців за волю і незалежність української держави.

Зі словами щирих вітань до батьків, педагогів, гуртківців і друзів закладу звернувся директор Станції юних техніків Ярослав Кепша. Молитовне Боже благословення на добрий навчальний рік пролунало від отця-декана Йосифа Жовніровича. Далі до привітального слова була запрошена керуюча справами  Долинської міської ради Світлана Сапетна.

 

– Станція юних техніків – завжди багата талановитими учнями. Пишаємося вами, наші любі дітки, віримо і впевнені у вашому доброму майбутньому. Долинська міська рада підтримувала і надалі буде стимулювати ваші творчі задуми, починання й успіхи  – зазначила Світлана Олександрівна,  відтак  побажала гуртківцям та їхнім наставникам й  у цьому навчальному році нових досягнень і перемог, вручила для закладу пам’ятні подарунки.

У програмі Долинської міської ради «Обдаровані діти м. Долина» на 2016 – 2020 роки передбачено фінансування на відзначення грошовими преміями кращих учнів закладу. Є така стаття видатків і в районному бюджеті. Тож логічним продовженням свята стало вручення сертифікатів на грошові винагороди гуртківцям – переможцям Всеукраїнського та Міжнародних конкурсів. Були відзначені: Веденьєва Дар’я Артемівна, учениця 6 класу Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 за зайняте І місце у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!», Микитин Юлія Михайлівна, учениця 7 класу Раківської ЗОШ І І—III ст., за зайняте І місце у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (керівник Косар Ярослава Григорівна), Губіна Евеліна Василівна, учениця 7 класу Долинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІII ступенів, за зайняте І місце у X Міжнародному екологічному конкурсі «Вода – джерело життя» (керівник Дмитрів Іван Михайлович), Ковач Наталя Миколаївна, учениця 7 класу Долинської ЗОШ І -ІІІ ступенів №7 за зайняте І місце у Всеукраїнському родинному конкурсі «Секрети Великоднього хліба» (керівник Сова Галина Іванівна), Пірко Віталій Андрійович, учень 9 класу Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6, за зайняте І місце у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» (керівник Косар Ярослава Григорівна) та зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Урок казки» (керівник Пірко Галина Михайлівна), Крупа Андрій Володимирович, учень 10 класу Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 за зайняте І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Урок казки» (керівник Юрич Марія Володимирівна), Герман Вікторія Олександрівна, учениця 8 класу Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 за зайняте І місце у Всеукраїнському родинному конкурсі «Секрети Великоднього хліба» (керівник Пірко Галина Михайлівна), Шкірляк Христина Іванівна, учениця 6 класу Вигодської ЗОШ  I-  lll  ступенів за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі “Секрети Великоднього хліба” ( керівник Шкірляк Наталя Василівна.)

 

Як зазначив директор Станції юних техніків Ярослав Кепша, матеріально-технічна база навчальної установи постійно поповнюється, за що щира вдячність міській та районній радам, районній державній адміністрації, меценатам та благодійникам. Окремі слова подяки за підтримку багаторічному другові закладу – підприємцю Василю Омеляновичу Лисейку.

Станція юних техніків в умовах сьогодення успішно розвиває і впроваджує інновації.На часі – створення й укомплектування комп’ютерного  класу сучасною технікою.

Ознаменувався цей навчальний рік ще однією важливою подією, – розпочав свою роботу новостворений гурток швидкісного автотрасового моделювання, тож у найближчій перспективі – організація і проведення на базі закладу змагань різних рівнів. На сьогодні в гуртку вже сформовані 2 групи. Заняття відбуваються у понеділок, п’ятницю і суботу. Розвивають вони насамперед увагу, дисципліну, зосередженість, що актуально і важливо, бо на автошляхах нашої країни постійно збільшується кількість транспорту, й відповідно зростає в геометричній прогресії статистика аварійних ситуацій.

Про те, як наполегливо й урожайно працює Станція юних техніків, свідчить також  дуже гарна і змістовна виставка робіт технічної творчості.

На даний час талановитих діток запрошують навчатися гуртки початково-технічного, предметно-технічного, спортивно-технічного, художньо-технічного й інформаційно-технічного профілів. Навчання безкоштовне. Довідкову інформацію Ви можете отримати, зателефонувавши (03477)2-87-09.

Розвиваймо і підтримуймо таланти!

Інформація Долинська Міська рада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.