День Знань 2017 у школах Долинщини ФОТО

Вересень 03 13:58 2017

Напередодні 1 вересня у групі Долина LIVE   пройшло голосування  –  Чи варто депутатам та чиновникам відвідувати шкільні свята? У коментарях було чимало, як прихильників так і противників. Все ж переважна більшість 188 проголосувала “НІ”, п’ятеро проголосувало “ТАК”, і восьмеро виявилось байдужими до їх присутності.

Чи прислухались державні мужі до думки Долинян, Ви можете побачити на світлинах опублікованих на сторінках навчальних закладів Долинщини у соціальних мережах.

Школа-і

Перше вересня – це особливе свято, тому що 1 вересня – це день знань. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв’язку з минулим. У цей день хочеться особливо теплими словами привітати всіх людей, які мають безпосереднє відношення до освіти. Бажаємо Вам, дорогі друзі, учні, колег и, батьки, здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань як шкільних, так і життєвих. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих. Зі святом Вас!

 

Долинський природничо-математичний ліцей

Перше вересня – надзвичайне свято, адже в цей день мелодія шкільного дзвоника не лише сповіщає про початок нового навчального року, а й кличе у стіни рідної школи на зустріч з друзями, вчителями, новими знайомими. Сьогодні ліцейне подвір’я було наповнене радісними посмішками, різнобарв’ям квітів, красивими вишиванками. В очах одинадцятикласників – сум, адже для них це свято більше не повториться, а в очах восьмикласників – хвилювання, бо для них відкривається нова сторінка шкільного життя. Тож нехай новий навчальний рік буде багатий на яскраві досягення, нехай ліцеїстам він відкриє нові горизонти, вчителям принесе задоволення від успіхів своїх учнів, а батькам – гордість за своїх дітей. Вітаємо з Днем знань!

 

Долинська Спеціалізована Школа І-ІІІ ступенів №6

Швидко літо пролетіло,
Осені прийшла пора.
Перше вересня настало
Йде до школи дітвора.
Тільки чуть веселий гомін,
Знову зустріч, рідний клас,
Із новим навчальним роком
Школа привітає нас.

 

Долинська ЗОШ №7 І-ІІІст

У День знань, 1 вересня, подвір’я нашої школи наповнилося радісним сміхом. Як і зазвичай для одинадцятикласників і першачків це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючи за руки випускників, кожен з яких розумів, що залишається остання нагода, щоб надолужити та примножити свої знання, реалізувати й розкрити себе якнайповніше.
Директор школи Катерна Олійник привітала присутніх з початком нового навчального року, наголосивши на високих результатах цьогорічних випускників, більша половина з яких стали студентами різних вишів України. За нашою українською традицією з благословенням та окропленням свяченою водою звернулися отець Дам’ян Кастран із Гошівського монастиря (ЧСВВ) та о. Ігор Ліпчанський парох Церкви святого апостола Андрія Первозванного міста Долина. Зі словами привітань та побажань успіхів виступили гості свята Наталя Головата голова батьківського комітету школи, та Людмила Бугрій голова благодійного фонду навчального закладку «Школа мрій» та Олександр Чернецький учасник Олімпійських ігор, Почесний громадянин Долини.
Свято промайнуло швидко, яскраво й урочисто. Здавалося, ще жодного разу Гімн України не звучав так потужно, сплітаючи в одне ціле багатоголосся дітей, батьків та вчителів.
Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!

 

На свяковій лінійці з нагоди початку навчального року традиційно прозвучав Гімн України. Першокласники вперше вишикувались на шкільному подвір`ї, а випускники востаннє урочисто зібралися разом з своїми вчителями. Вітали усю шкільну родину  директор гімназії Віктор Макосій та отець-декан УГКЦ Зореслав-Іван Котович.

Відзначимо, що Долинська гімназія №1 увійшла у 20-ку шкіл Івано-Франківської області за результатами успішності випускників у  зовнішньому незалежному оцінюванні. Такі результати  оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти.

Шевченківська Зош з Тетяна Гриців

 

Старомізунська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.В.Верховинця

 

Якщо бажаєте, щоб Ваша школа теж була у цій статті чи наступних, пишіть www.facebook.com/dolynalive/ – чат

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.