Депутат Долинської ОТГ Кравчук Олег, що БРЕХУН 🤥?

08 Січня 15:28 2020

‘ Таке відео опубліковане в групі Долина LIVE дописувачем під ніком Андрій Гринько

Відео отримало десяток поширень та більше сотні коментарів:

Олег Кравчук Якою ж “людиною” потрібно бути, щоб на Різдво затрачати свій час і з моїх виступів та других відео повирізати та змонтувати таке провокативне відео??? Ми так бачимо, що це тільки початок…
В таке велике свято обливаєм когось брудом, чи маєм молитись та прославляти народження Христа? Христос ся Рождає!

Марія Добра п. Олеже! Коли будуте звітувати перед своїми виборцями, (за звітний період), тоді розкажете про свою роботу на виборчому окрузі! А так виглядає — “на городі бузина , а в Києві дядько…” Вибачте! Це суб”єктивна моя думка.

Олег КравчукМарія Добра Звичайно, ми щоразу з громадою збираємося та обговорюємо проблемні питання, які є ще по окрузі та звітуюся.

Велич Ляна Шановні, якщо монтуєте відео, то старейтесь донести до загалу його суть, а то якось незрозуміло про що саме йдеться… Якщо дороги почали робити, то це супер…але якщо до цього має якесь відношення пані Ліда,то це кепсько.Ця дама в свій час порядно нажралася. Шановна, моя заява на план і заяви моїх батьків може ще 15 років мають перебувати на стадії очікування? Невже за 15 років не було можливості надати ділянку жителям села тоді як пів Долини змогли заселитися…доки такі люди будуть займати хоть якісь посади по блище до корита НІЧОГО не поміняється…і те що пацани сотнями падають на них це ніяк не впливає…

Андрій Гринько Олежику тов чому провокація? Поясни будь добрий!!! Напевно провокація в тому, що показали те ким ти є, а по факту ти брехун і аферист!!! Чи можливо ти не хвалився на сесії районної ради що Завдяки тобі на Малій турі були зроблені дороги? А по факту дані дороги були зроблені за кошти Мало – Турянської сільської ради, завдяки депутатам села Малої Турі!!!, а не тобі. Це ще раз доказує що ти брехун і аферист!!! Чи можливо ти такого не говорив?

Олег КравчукАндрій Гринько Як гарно пишите та вмієте поливати когось брудом, Ви краще зробіть самі щось в користь громади! На рахунок мого виступу я навів порівняння, відстоював права людей проти підняття тарифів на воду. А на сесії я сказав правду і на центральну дорогу кошти були спрямовані мною та з підтримкою новообраних депутатів з Долинської ОТГ, а безліч інших робіт по моєму окрузі чому до мене не робили?…Жителі Малої Турі все самі бачуть та оцінюють. З ФЕЙКОМ дискусія закінчена!!!

Михайло Кепещук Депутат, що розказує, що то саме завдяки йому БЮДЖЕТНИМ коштом поставлено лавочку/качельку/асфальт – ліпше вже би розказував, що саме завдяки йому сходить і заходить сонце.

Наталя Січка А що депутат має добиватися для жителів як не лавочку, майданчик, асфальт??? Багато є таких, як ви кажете, що в них уже сонце не зійде і нічого не доб’ються якщо нічого не хочуть робити!!!

Михайло Кепещук Читайте в законі про повноваження депутата місцевої ради.
Основне що має робити – це ходити на сесії, подавати проекти рішень, обговорювати питання порядку денного, подавати свої пропозиції, голосувати. А вийти і постояти коло асфальтного катка і я можу.

Михайло Кепещук Інша справа, що тотальна більшість депутатів, ще як були кандидатами – понадавали обіцянок брехливих – що вони пороблять все що не зроблено за всі роки і вирішать всі проблеми – мусять далі тримати в омані своїх виборців – інакше фіг потім хто вибере.
А наш виборець?! Та радий старатися і обирає такого чергового депутата.. 🙂

Наталя Січка Але будьте згідні, що якщо робити те що ви вказали на повноваження депутата, то ніякого толку не буде…не така тут система і не така держава!

Михайло КепещукНаталя Січка не держава не така, а виборці не такі. От вам пишеш, що є ГОЛОВНИМ обов’язком в роботі депутата, а ви й далі за своє.
Відповідальність за ті чи інші роботи несе виконавець робіт і ВИКОНАВЧА ВЛАДА ( міський голова, профільний заступник, апарат ради). Вона за це отримують гроші з бюджету. А депутат грошей за своє депутатство не отримує.

Оксана Покришка Через те що депутати за своє депутатство не отримують гроші вони нічого не роблять,а ні “голосують”на сесії цеж їх обов’язки,а Олег Кравчук грошей не отримує як я зрозуміла за те що працює,та ще й обливають брудом,люди як ви хочете щоб наша держава стала краща,як ви самі не хочете допомогти таким людям які стараються,а чому інші депутати нічого не роблять,тільки обіцяють,вже надоїло слухати їхню брехню.Олег молодець-пообіцяв і зробив.

Алла Полінчук Треба робити добро! От якщо б депутат навіть не знаю як його прізвище, по вул.О. Грицей, яка йде по при приймальний покій і в Стару Долину спрямував кошти на дорогу, а то вже не тільки їхати неможливо а й пройти немає як, то хай би і там фотографувався! А то лиш критикувати вміють, що за народ? То фотки їм не такі, то ялинку живу “убили”, на штучну грошей не можна виділяти, поставив штучну меценат – тоже не добре, бо зірка не світить!!!! Що вам все не так? Добро починається з кожного з нас!

Любов ЄвстахівнаМихайло Кепещук Я вас не знаю,але мені прикро читати ваші дописи.Справа в тому,що в селі не проводилась така робота не проводилась,як зробив Олег.Голова СР виступала і говорила,що то її заслуга.Ви чомусь її не згадали.А коли хтось змонтував відео, приклеїв виступи людей ,які не стосуються Олега – то ви чомусь повірили.Люди повинні знати про роботу депутата.Це не піар,що він пише про свою роботу,вітає людей.Так має бути,бо він зближує людей.Та кухня про бюджетні гроші мене і людей не цікавить,основне робота.

Михайло КепещукЛюбов Євстахівна 1. Сільський голова може казати про ту чи іншу зроблену роботу, більше того його закон зобов’язує про це звітувати – бо він за це отримує зарплату і як правило не малу. При цьому подача інформації має бути виваженою – щоб не було що то я цар-батюшка над вами змилостився і вам зробив те чи он те.
2. Депутат може сказати, що я подав пропозицію на сесію/комісію/виконком – а міська рада на сесії більшістю голосів виділила під цю пропозицію фінансування. При чому треба розуміти, що якщо якийсь окремий округ зроблено – то скоріше за все – 3 сусідні не зроблено нічого. Он інша пані стогне що на її окрузі не зроблено. Що ту не ясно?
А коли депутат розказує що він затягнув мільйони на свій округ за 3 місяці депутатства в ОТГ, а йому хоч і аноніми – але кажуть що ОТГ ще не мало свого бюджету і фінансування йшло з бюджету сільради – то постає логічне запитання хто каже правду?

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.