Депутати облради звернулись до влади щодо “блокади”

Березень 14 13:49 2017

Сьогодні 14 березня було проведено позачергову сесію Івано-Франківської обласної ради. Причиною стала ситуація, яка склалась навколо “блокади” торгівлі України з ОРДЛО. Як відомо, із 13 на 14 березня структури МВС затримали учасників блокади та силовим методом знищили блокпост. Це призвело до акцій протесту по цілій Україні, а в деяких обласних центрах дійшло до силового захоплення адмінбудівель.

На сесії були присутні 61 депутат, а на порядку денному лише один проект рішення “Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.”. Представники фракцій одноголосно підтримували дане звернення у своїх виступах, однак голова ОДА Олег Гончарук, хоч і підтримав звернення частково, але зауважив, що його посада не дозволяє коментувати чи підтримувати кадрові рішення щодо уряду, тому в голосуванні він “утримався”.

Після обговорень та виступів громадськості, представників організацій та інших політичних сил, які не представлені в обласній раді, депутати проголосували за дане звернення. 60 голосів “за” та 1 “утримався”. Депутати від Долинського району були присутні в повному складі.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.