Депутати ще не готові створювати центр первинної медицини

Травень 21 21:25 2018

‘ В районі все було готове до створення центру ПМД, адже його вже створювали два роки тому, але під тиском медичної громади депутати були змушені скасувати своє рішення. Вже проводили семінари і створили перспективні плани, а на сесії чомусь забракло голосів. Не допомогла і промова голови райради І. Даниліва, що пацієнти не зможуть отримати належної медичної допомоги.

Ще 23 січня 2018 року в актовому залі Долинської ЦРЛ відбулася нарада-семінар з медичними працівниками амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів. Проводила семінар заступник головного лікаря з медичної частини Ольга Ільчишин.

В районі розпорядженням РДА створено «Медичну раду реформ», до складу якої ввійшли представники районної державної адміністрації, районної ради, керівники закладів охорони здоров’я. Розроблено перспективний план формування спроможної мережі надання первинної медико-санітарної допомоги.

Мабуть найбільше сподівались на голоси депутатів від ВО “Свобода”, але ті утримались і рішення провалилось.

Після чого депутат від ВО Батьківщина В. Мирон попередив, усіх присутніх, що як вони будуть “заграватися” (не голосуючи за нібито несуттєві питання центру ПМД та гол лікаря Вигодської лікарні), то вони мобілізують усіх своїх депутатів і будуть “зводити порахунки”

 

 

 

 

Проект

УКРАЇНА ДОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання (___________ сесія)

РІШЕННЯ

Від __.__.2018 №___-__/2018  м.Долина

Про створення комунального некомерційного підприємства «Долинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Долинської районної ради Івано-Франківської області

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.