Депутати влаштували перевізникам публічну “порку”

28 Січня 01:56 2017

   Чи зменшать перевізники тарифи в Долинському районі?! – покажуть найближчі кілька днів.

В   нашій групі Долина.LIVE багато написано про підвищення тарифів на перевезення в приміському транспорті. Хочемо виокремити ще кілька моментів за мотивами сьогоднішнього розгляду питання тарифів на сесії Долинської районної ради.

1) Цілком зрозуміло, що від вищестоящих органів ( області і Києва) в район поступила “вказівка” зіграти на випередження можливих протестів щодо підвищення тарифів на перевезення. Дана “вказівка” була ретельно виконана, районна рада підготувала обурливе звернення де майже все правильно написано. За виключенням однієї деталі, не звернулися до РДА зобов’язати їх розірвати договори на перевезення в звязку з не виконанням прописаних умов договору. Так би зробила влада, яка не тільки на словах а й на ділі дбає за громаду.
2) РДА не буде розривати договори з перевізниками, бо як слушно зазначив депутат Малетин – одним з головних бенефіціарів перевезень в районі є чиновники з РДА. Голова РДА п. Мазур – колишній очільник спілки перевізників Долинщини.

3)Депутати райради Малетин, Мельник Т., Тишківський, Лучків, Довжанський, Мирон, Макосій, Балацька ( може ше когось випустили з уваги) – поставили всі актуальні запитання щодо необгрунтованості підняття тарифів та якості перевезень.

4) Головну і дуже важливу для громади думку висловив депутат Макосій. Думка наступна – в районі необхідно створити комунальне підприємство яке би здійснювало перевезення по району. При цьому він зазначив, що такі перевезення будуть значно дешевші і якісніші від послуг приватних перевізників. Наш район єдиний в області, який відшкодовує перевізникам 750 тис. грн. за перевезення пільгових категорій ( здогадалися хто лобіст?) – це ціна одного автобуса. Перегляд витрат по багатьох лобістських питаннях в районному бюджеті і можна би було в рік придбати що найменше 3-4 автобуси. 2-3 роки і ми в Долині маємо справжній громадський транспорт. Це єдиний і правильний шлях.
5) Найголовніше. Звертаємося до осередків реальних політичних партій, громадських організацій, звичайних громадян – без самоорганізації, активної позиції, протестів не вийде не тільки повернути тарифи до реально обгрунтованих, а й взагалі у нас ніколи і нічого не буде. Якби сьогодні на сесію прийшло 100-200 людей, які в автобусах обурюються підвищенню тарифів – перевізники вже сьогодні скасували би своє підвищення тарифів.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.