Депутати Долинської ОТГ не змогли провести 8 сесію

30 Жовтня 19:29 2019

‘ Вангую завтрішню позачергову сьому сесію Долинської міської ради ОТГ сьомого скликання від 21.10.2019р.Все це є в розпорядженні міського голови від 21.10.2019р.На порядок денний виноситься вісім питань. Але мабуть не це саме головне, тобто скільки питань виноситься, а як ці питання завтра будуть просуватися головою і що саме головне як депутати завтра будуть голосувати.На сесії 10.10 2019р депутатами було внесено рішення про звільнення заступника голови Гаврилків Р.І.і депутати за це рішення проголосували, Але є розпорядження голови про зупинення рішення міської ради від 16.10.2019р. : зупинити рішення і скликати сьому позачергову сесію в порядку повторного розгляду рішення міської ради від 10.10.2019р.І тут голова добавляє свої зауваження.Завтра коли це питання повторно винеситься на голосування то зразу буде видно , хто з ким договорився по голосуванню депутатів.Всі так радувалися що нарешті депутати почали думати і працювати на громаду, але радість мабуть не довга . В нормальних країнах світу депутати працюють на громаду , а у нас депутати йдуть у депутати, щоб своїм дружинам зробити місце провідного спеціаліста в управлінні освіти Долинської міської ради , або якщо депутат безробітний і буде голосувати так як треба, то різко відбудуться зміни до структури міської ради за голос.І буде посада зам-зама.Короче народ ми обираємо і думаємо, що це той депутат, який нам потрібний ,але потім з ним щось стається і пішли одні -“договорняк и’.І навіщо оголошувати ці конкурси коли пройдуть ті що треба їм усім.Ось така сумна історія сесій і розпоряджень голови і цирку. депутатів – про це у групі Долина LIVE написала Наталія Комар

Коментарі учасників групи

Михайло Кепещук —————————-
Всі так радувалися що нарешті депутати почали думати і працювати на громаду, але радість мабуть не довга .
—————————-
Хто радувався? Хіба ті, хто замість Гаразда хочуть посадити в крісло голови молоду команду екснардепа з Брошнева. Найшли чим радіти.. ))))

Михайло Федай Пані Гаврилків хай не вигадує і відповідає спільно з цілою командою керівництва містав за свою роботу. А також з тими, хто її на посаду обрав, а тепер грається в ручну опозицію.

Наталія КомарМихайло Федай Відповідає , та ти про що Михайле? Ти почитай розпорядження голови від 16.10.2019р.про припинення рішення звільнення, ізауваження голови чому її не можна звільнити .І сьогодні на позачергову сесію ще раз буде винесено це питання, і побачимо, як за два тижні хто з ким домовився і про що.Депутати прийшли вирішувати свої питання працевлаштування себе і своїх рідних -дружин.А потім кричать конкурсний відбір , конкурсний відбір…….

Михайло ФедайНаталія Комар все правильно зробив капітан корабля, який тоне. Команда має йти на дно спільно і прихопити місцевих гопників, які ще 2 місяці назад з ними співпрацювали і пані Гаврилків ставили на посаду разом зі своїм представником Громишем.

Ніна Яцків Торги пройшли успішно)). А сьогодні просто деякі депутати не прийдуть на сесію і для затвердження цих рішень не буде достатньої кількості голосів)). Проштовхують власні інтереси, хтось дружину влаштовує на тепле місце, хтось бізнес..

Наталія Комар Вітання п.Михничу.Питання працевлаштування (дружини) вирішилося.Ось так і працюємо.

Роман Михнич Шановні Ніна Яцків та Наталія Комар, не накручуйте ситуацію і не давайте рух в публічній площині своїм бурним фантазіям. Моя дружина давно має роботу і на протязі тривалого часу працює вихователем в ЗДО “Росинка”. Правда в тому, що вона дійсно приймала участь в конкурсі у відділ освіти (як і будь-хто з бажаючих міг це робити) і стала переможцем конкурсу ще до подій на останній сесії міської ради 10 жовтня 2019 р. Стосовно подолання “вето”, будьте певні (а протокол поіменного голосування буде оприлюднений), що думка фракції, і не тільки нашої, незмінна і ми це підтвердимо своїм голосуванням. І на останок: залиште в спокої мою дружину і не опускайтеся до рівня першоджерела цієї історії…

Михайло ФедайРоман Михнич було б цікаво почути про незмінну позицію фракції на 2 сесії цього скликання, коли затверджувались заступники міського голови. Та й позиція в минулому скликанні теж була незмінна і йшла в ногу з політикою керівницва ради. А тепер вирішили розказувати, що ви чимось відрізняєтесь? Пізно. Ви одна команда – і відповідати маєте спільно.

Пленарне засідання позачергової 7 сесії Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади

Ivan Dyriv Депутати Долинської ОТГ проголосували за звільнення заступника міського голови п. Руслани Гаврилків

Коментарі у групі Долина LIVE

Михайло Федай Лицемірство у всій красі. Передвиборні договорняки скінчились? Одному помогли залишитись в кріслі, а той підкачав і не зміг залишити гопників при посадах? Ці ж депутати кілька місяців назад її на цю посаду підтримали. Велика їх кількість її підтримували і в попередньому скликанні.
Не скликання, а знущання якесь. Вам не соромно бути такими проститутками?

Оксана Ровенчак Судячи з голосування, схоже, чимось не догодила або про щось проговорилася… Звісно, найімовірніше йдеться про фінансові оборудки… Домовленість із депутатами, мовляв, ви голосуйте “за”, а ми, вершителі оборудок, будемо “проти”… Це – з одного боку. З другого – правильно зробили, що звільнили. Такого бедламу в облагородженні міста ще не було… Чого вартує тільки соросівська “веселка” при вході до парку імені Тараса Шевченка… Гості ( не ті, що нібито випадково потрапляють до міста і хвалять його очільника) запитують, відколи Долина стала ЛГБТ- ушною. Ще й “Веселу копицю” розЛГБТушили…
Це ті депутати, що голосують за прокладання доріг у занедбаних рожнятівських селах, що ввійшли до ОТГ… Раптом стали багатими… Роками їздили шутровою дорогою, а тепер раз – і все Ok…
Маємо знати тих депутатів! Усім, мабуть, зрозуміло, що це схема до наступних виборів…

Андрій Малетин Перший раз в історії міста. Після цього питання одне. Хто з заступників наступний?)
І відповідно, пора заступника райради звільнити!

Михайло Кепещук Якось байдуже на пані заступницю ( нічого принципового не змінится, що з нею , що без), але показовий розкол в донині монолітній коаліції. Володимир Степанович явно до такого перебігу подій був не готовий.
Молода команда Анатолія Борисовича Диріва дякує за підтримку на виборах? 🙂

Ніна Яцків Та її ж проекти неперевершені)). Чого вартує тільки той, що робився у нашому дворі)). Природнє водовідведення 😁, під час дощу вода з пагорбу заливає подвір’я, а звідти вона мала б сама текти на вулицю Обліски, але ж у нас чомусь кінцевий результат не втішний… Дорога виявилась вищою, в результаті – все подвір’я потопає в воді. А проект то Руслана Гаврилків аж у Львові розробляла)). Про її спілкування з людьми я взагалі не хочу говорити(є відео в ютубі, як вона себе по хамськи поводить,а п. Гаразд потім приходив і загладжував цей інцидент з людьми).

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.