Депутати Долинської ОТГ не змогли провести 8 сесію

30 Жовтня 19:29 2019

‘ Вангую завтрішню позачергову сьому сесію Долинської міської ради ОТГ сьомого скликання від 21.10.2019р.Все це є в розпорядженні міського голови від 21.10.2019р.На порядок денний виноситься вісім питань. Але мабуть не це саме головне, тобто скільки питань виноситься, а як ці питання завтра будуть просуватися головою і що саме головне як депутати завтра будуть голосувати.На сесії 10.10 2019р депутатами було внесено рішення про звільнення заступника голови Гаврилків Р.І.і депутати за це рішення проголосували, Але є розпорядження голови про зупинення рішення міської ради від 16.10.2019р. : зупинити рішення і скликати сьому позачергову сесію в порядку повторного розгляду рішення міської ради від 10.10.2019р.І тут голова добавляє свої зауваження.Завтра коли це питання повторно винеситься на голосування то зразу буде видно , хто з ким договорився по голосуванню депутатів.Всі так радувалися що нарешті депутати почали думати і працювати на громаду, але радість мабуть не довга . В нормальних країнах світу депутати працюють на громаду , а у нас депутати йдуть у депутати, щоб своїм дружинам зробити місце провідного спеціаліста в управлінні освіти Долинської міської ради , або якщо депутат безробітний і буде голосувати так як треба, то різко відбудуться зміни до структури міської ради за голос.І буде посада зам-зама.Короче народ ми обираємо і думаємо, що це той депутат, який нам потрібний ,але потім з ним щось стається і пішли одні -“договорняк и’.І навіщо оголошувати ці конкурси коли пройдуть ті що треба їм усім.Ось така сумна історія сесій і розпоряджень голови і цирку. депутатів – про це у групі Долина LIVE написала Наталія Комар

Коментарі учасників групи

Михайло Кепещук —————————-
Всі так радувалися що нарешті депутати почали думати і працювати на громаду, але радість мабуть не довга .
—————————-
Хто радувався? Хіба ті, хто замість Гаразда хочуть посадити в крісло голови молоду команду екснардепа з Брошнева. Найшли чим радіти.. ))))

Михайло Федай Пані Гаврилків хай не вигадує і відповідає спільно з цілою командою керівництва містав за свою роботу. А також з тими, хто її на посаду обрав, а тепер грається в ручну опозицію.

Наталія КомарМихайло Федай Відповідає , та ти про що Михайле? Ти почитай розпорядження голови від 16.10.2019р.про припинення рішення звільнення, ізауваження голови чому її не можна звільнити .І сьогодні на позачергову сесію ще раз буде винесено це питання, і побачимо, як за два тижні хто з ким домовився і про що.Депутати прийшли вирішувати свої питання працевлаштування себе і своїх рідних -дружин.А потім кричать конкурсний відбір , конкурсний відбір…….

Михайло ФедайНаталія Комар все правильно зробив капітан корабля, який тоне. Команда має йти на дно спільно і прихопити місцевих гопників, які ще 2 місяці назад з ними співпрацювали і пані Гаврилків ставили на посаду разом зі своїм представником Громишем.

Ніна Яцків Торги пройшли успішно)). А сьогодні просто деякі депутати не прийдуть на сесію і для затвердження цих рішень не буде достатньої кількості голосів)). Проштовхують власні інтереси, хтось дружину влаштовує на тепле місце, хтось бізнес..

Наталія Комар Вітання п.Михничу.Питання працевлаштування (дружини) вирішилося.Ось так і працюємо.

Роман Михнич Шановні Ніна Яцків та Наталія Комар, не накручуйте ситуацію і не давайте рух в публічній площині своїм бурним фантазіям. Моя дружина давно має роботу і на протязі тривалого часу працює вихователем в ЗДО “Росинка”. Правда в тому, що вона дійсно приймала участь в конкурсі у відділ освіти (як і будь-хто з бажаючих міг це робити) і стала переможцем конкурсу ще до подій на останній сесії міської ради 10 жовтня 2019 р. Стосовно подолання “вето”, будьте певні (а протокол поіменного голосування буде оприлюднений), що думка фракції, і не тільки нашої, незмінна і ми це підтвердимо своїм голосуванням. І на останок: залиште в спокої мою дружину і не опускайтеся до рівня першоджерела цієї історії…

Михайло ФедайРоман Михнич було б цікаво почути про незмінну позицію фракції на 2 сесії цього скликання, коли затверджувались заступники міського голови. Та й позиція в минулому скликанні теж була незмінна і йшла в ногу з політикою керівницва ради. А тепер вирішили розказувати, що ви чимось відрізняєтесь? Пізно. Ви одна команда – і відповідати маєте спільно.

Пленарне засідання позачергової 7 сесії Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади

Ivan Dyriv Депутати Долинської ОТГ проголосували за звільнення заступника міського голови п. Руслани Гаврилків

Коментарі у групі Долина LIVE

Михайло Федай Лицемірство у всій красі. Передвиборні договорняки скінчились? Одному помогли залишитись в кріслі, а той підкачав і не зміг залишити гопників при посадах? Ці ж депутати кілька місяців назад її на цю посаду підтримали. Велика їх кількість її підтримували і в попередньому скликанні.
Не скликання, а знущання якесь. Вам не соромно бути такими проститутками?

Оксана Ровенчак Судячи з голосування, схоже, чимось не догодила або про щось проговорилася… Звісно, найімовірніше йдеться про фінансові оборудки… Домовленість із депутатами, мовляв, ви голосуйте “за”, а ми, вершителі оборудок, будемо “проти”… Це – з одного боку. З другого – правильно зробили, що звільнили. Такого бедламу в облагородженні міста ще не було… Чого вартує тільки соросівська “веселка” при вході до парку імені Тараса Шевченка… Гості ( не ті, що нібито випадково потрапляють до міста і хвалять його очільника) запитують, відколи Долина стала ЛГБТ- ушною. Ще й “Веселу копицю” розЛГБТушили…
Це ті депутати, що голосують за прокладання доріг у занедбаних рожнятівських селах, що ввійшли до ОТГ… Раптом стали багатими… Роками їздили шутровою дорогою, а тепер раз – і все Ok…
Маємо знати тих депутатів! Усім, мабуть, зрозуміло, що це схема до наступних виборів…

Андрій Малетин Перший раз в історії міста. Після цього питання одне. Хто з заступників наступний?)
І відповідно, пора заступника райради звільнити!

Михайло Кепещук Якось байдуже на пані заступницю ( нічого принципового не змінится, що з нею , що без), але показовий розкол в донині монолітній коаліції. Володимир Степанович явно до такого перебігу подій був не готовий.
Молода команда Анатолія Борисовича Диріва дякує за підтримку на виборах? 🙂

Ніна Яцків Та її ж проекти неперевершені)). Чого вартує тільки той, що робився у нашому дворі)). Природнє водовідведення 😁, під час дощу вода з пагорбу заливає подвір’я, а звідти вона мала б сама текти на вулицю Обліски, але ж у нас чомусь кінцевий результат не втішний… Дорога виявилась вищою, в результаті – все подвір’я потопає в воді. А проект то Руслана Гаврилків аж у Львові розробляла)). Про її спілкування з людьми я взагалі не хочу говорити(є відео в ютубі, як вона себе по хамськи поводить,а п. Гаразд потім приходив і загладжував цей інцидент з людьми).

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.