Долина знову хоче об’єднуватись в ОТГ

Жовтень 31 17:27 2018

‘ Як повідомляють сайт Долинської міської ради та міський голова Володимир Гаразд через свою сторінку у Фейсбук, відновлюється обговорення створення Долинської ОТГ.

Вже 5 територіальних громад виявили бажання об’єднатись в Долинську ОТГ, зокрема: Долинська міська рада, Солуківська сільська рада, Малотур’янська сілька рада, Лоп’янська і Грабівська сільські ради Рожнятівського району. 30 жовтня відбулось засідання робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. На даному засідання були розроблені проекти рішень, які будуть винесені на обговорення у кожній із громад.

Загалом, згідно плану, до Долинської ОТГ повинні увійти 23 громади, а її загальне населення становитиме близько 51 тисячі мешканців.

Міський голова Володимир Гаразд впевнений, об’єднана територіальна громада матиме достатній фінансовий ресурс для розвитку і вже з наступного року це відчують самі мешканці. Окрім цього міьский голова скаржиться на Долинську районну державно адміністрацію, яка буцімто “гальмує” реформу місцевого самоврядування у районі всупереч напрямку діяльності керівництва держави.

  1. Рос Рос
    Листопад 04, 22:01 #1 Рос Рос

    Має всюди рости лохина…

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.