Долинщину патрулює рота нацгвардії на квадроциклах, снігоходах ФОТО

Січень 26 12:05 2018

‘ У Долині 25 січня відбулося показове навчальне заняття гірсько-патрульної роти Нацгвардії.

Правоохоронці використовували квадроцикл та снігохід. Відпрацьовували  пошук загублених громадян у гірській та надання медичної допомоги. Про це пише Долина LIVE з посиланням на Галку

Начальник Долинського відділення поліції, полковник Василь Хомин розповів, що їхній район має велику протяжність та 92 тисячі населення, а обслуговують його тільки 67 поліціянтів. Тому  допомога від Нацгвардії була дуже доречною.  До патрулюванні залучені  22 осіб та чотири машини.

«Відколи Нацгвардія приїхала до нас на допомогу, правопорушень у районі стало менше. На службу щодня з 16 до 23 години заступає чотири автопатрулі і три піші патрулі», – розповів Хомин.

За його словами, прикладом успішності їхньої роботи є вчорашнє затримання групи браконьєрів у держлісгоспі.  Також нацгвардійці допомагали розшукувати зниклих мешканців та охороняти порядок під час новорічних свят.

«Навіть сама поява службовців Нацгвардії на їхніх спеціальних машинах з проблисковими маячками – це має великий профілактичний вплив», – зауважив Хомин.

Віктор Федорів, заступник командира гірсько-патрульної роти, розказав, що підрозділ сформовано у серпні 2016-ого року. Його завдання – охороняти порядок у гірській місцевості. Він вже працював у Києві, Івано-Франківську, Тисмениці та інших містах.

 «Цей підрозділ – єдиний у своєму роді на всю Національну гвардію України, тільки в нього є така специфіка завдань», – сказав Федорів.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.