Долинська районна рада вимагає не руйнувати лісову галузь

Листопад 22 16:40 2017
 Відбулось засідання 25 позачергової сесії Долинської районної ради, які провів голова районної ради Іван Данилів. На сесії розглядались три питання порядку денного:
  1. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих за межами населених пунктів  с.Тяпче та с.Велика Туря.

В И Р І Ш И Л И: Затвердити технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 20,0000 га розташованих за межами населеного пункту с.Тяпче Тяпчанської сільської ради та площею 60,4913 га і 24,9183 га розташованих за межами населеного пункту с.Велика Тур’я Великотур’янської сільської ради Долинського району з метою продажу їх права оренди на земельних торгах відповідно до закону.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.06.2013 №395-19/2013 «Про Програму розвитку земельних відносин у Долинському районі на 2013-2020 роки».

В И Р І Ш И Л И: Рекомендувати районній державній адміністрації, сільським та селищній радам при формуванні місцевих бюджетів на 2018 рік передбачити кошти на проведення нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення розташованих за межами населених пунктів.

3.  Про Програму інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління,вирішення проблем екології та інших питань, пов’язаних з національною безпекою України, протидії тероризму,організованій злочинній діяльності і корупції на 2017-2020 роки.

    Програми (замовник):  Служби безпеки України

В И Р І Ш И Л И: Затвердити Програму . Обсяги фінансування Програми      200 тис.грн.

 

Також депутат Ільницький запропонував внести питання “Різне” та депутат Штука запропонував внести питання “Про звернення районної ради”. Дані пропозиції були підтримані депутатами районної ради.

Питання “Про звернення районної ради” стосується вимоги недопущення реалізації Стратегії реформування лісової галузі.

Депутати звернулися до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В.,  Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., Міністра аграрної політика і продовольства України Кутового Т.В., заступника голови Державного агентства лісових ресурсів України Бондара В.Н., нар

одних депутатів України, голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Гончарука О.Р., голови Івано-Франківської обласної ради  Сича О.М. щодо схваленої Кабінетом Міністрів України 15.11.2017 Стратегії сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 років.

Депутати вважають помилкою при реформуванні лісової галузі ліквідацію усіх лісгоспів як юридичних осіб на базі існуючих лісогосподарських підприємств, створення єдиного господарського суб’єкта з централізацією усіх фінансових надходжень, монополізацією права на реалізацію продукції лісу та послуг, що суперечить курсу на децентралізацію влади. Внаслідок таких непродуманих дій прибуткова галузь поставлена у невизначеність. В результаті, усі податки, відрахування не залишаться у районі, а отже територіальні громади будуть позбавлені фінансового забезпечення.

Враховуючи вищенаведене, районна рада вимагає не допустити реалізацію даної Стратегії, яка була схвалена кулуарно, таємно, та вжити вичерпних заходів щодо її перегляду та проведення широкого громадського обговорення.

За інформацією Долинська районна рада

 

 

 

Депутат О. Балацька доповіла, що всі перевізники Долинського району, самовільно підняли тариф на проїзд у приміських автобусах, без правових підстав. На що голова райради І. Данилів, відповів, що оформить та направить критичне зауваження до відповідних виконавців. Відео події взято у Долинська міська рада

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.