Долинська школярка перемогла в конкурсі Стежками Каменяра

Травень 12 08:04 2018

‘ Журі Всеукраїнського учнівського літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра» визначили переможців серед 1811 школярів віком від шести до 16-ти років із усіх регіонів України. Про це повідомила координатор проекту, співзасновник Міжнародного фонду Івана Франка Ольга Нижник, повідомляє Opens external link in new windowУкрінформ.

«На конкурс надійшло понад дві тисячі робіт, із яких 1811 були оформлені належним чином, до яких була правильно оформлена онлайн-заявка та супровідні документи», – сказала Нижник.

У номінації «Краща ілюстрація до творів Івана Франка» у віковій категорії 6-11 років перемогла робота «Фарбований лис» авторства п’ятикласниці Долинської спеціалізованої школи-інтернату Івано-Франківської області Аліни Кондрин.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться 1 червня 2018 року у місті Києві біля пам’ятника Іванові Франку.

Як відомо, Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра» було організовано Міжнародним фондом Івана Франка, Міністерством освіти і науки України та громадською організацією «Львівське товариство» у місті Києві.

У 2018 році конкурс відбувся вперше і мав на меті посилити творчу мотивацію у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення творів у різних жанрах.

Фото – ілюстративне

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.