Долинські боксери здобули 5 медалей на Всеукраїнській Гімназіаді 2018 ФОТО

Березень 09 22:23 2018

Нещодавно м. Івано-Франківськ приймало на своїх теренах Всеукраїнські фінальні змагання з боксу “Гімназіада – 2018”. Змагання відбувались на базі Івано-Франківського коледжу з фізичного виховання. Вперше до нашої області завітали представники 22-х областей, щоб зійтись у чесних поєдинках. Шість днів найкращі спортсмени України боксували на рингах – повідомляє Долинська районна рада

Для Долинщини дані змагання набули неабиякого значення, адже 5 боксерів нашого району здобули призові місця та принесли команді Івано – Франківщини загальнокомандну перемогу:

  1. Юрій Ваків (7 школа м. Долина )- 1 місце;
  2. Артур Дідоха (6 школа м. Долина) – 2 місце;
  3. Юрій Бабінець (Великотур’янський НВК) – 3 місце;
  4. Артур Манів (5 школа м. Долина) – 2 місце;
  5. Антон Жемчужніков (6 школа м. Долина)- 3 місце.

Юнаки з Долинщини – багаторазові чемпіони змагань різних рівнів. А цьогорічний чемпіон Гімназіади у своїй ваговій категорії Юрій Ваків представить Україну на Всесвітній олімпіаді у Марокко, яка відбуватиметься з  2 по 9 травня. Також на олімпіаді Україну представить місцевий борець Богдан Медвідь.

Заступник директора Долинської ДЮСШ Іван Ленько розповідає, що хлопці займаються боксом уже багато років, дехто  у досить юному віці вже навіть став досвідченим тренером. Наразі вони не бачать свого життя без спорту. Навіть виснажливі тренування не спонукають їх закинути свою справу. Зауважте, що на етапі підготовки до змагань хлопці займаються 6 днів на тиждень (2 тренування щодня), при цьому відвідуючи школу та не забуваючи про здобування якісної освіти. Дехто з наших чемпіонів навіть декламує вірші.

На запитання, що вас надихає та стимулює у такій нелегкій справі як бокс, юні чемпіони відповідають – “Прагнення до перемог”. Про це спортсмени розповіли на прес-конференції, що відбулася сьогодні у малому залі засідань районної ради. Також юнаки демонстрували свої грамоти, медалі, кубки та цінні подарунки, які здобули на Гімназіаді 2018. Серед подарунків – два сучасні мобільні телефони та новенький iPhone6. Хіба це не стимул до ще більших досягнень?!

Бажаємо спортсменам та їх тренерам ще більших здобутків у боксі, а Юрію Ваківу – привезти для Долинщини та Івано – Франківщини Марокканське золото.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.