Долинські перевізники вимагають підняття цін за проїзд

Січень 26 15:16 2018

У січні перевізники, які здійснюють перевезення по місту, направили звернення у міську раду з вимогою підняття ціни за проїзд.

Також підприємці 23 січня провели акцію протесту, яка тривала близько години. Зі слів міського голови, після годинної акці вони ще більше години знаходились на прийомі у міській раді. В цей час місто, фактично, залишилось без громадського транспорту. На невмотивовані вимоги перевізників міська рада відреагувала розірванням договорів із 4 підприємцями. На даний час детальнішої інформації на сайті немає.

Додамо, що на останній 35 сесії міської ради депутати висловили обурення щодо якості надання послуг громадського транспорту. Зокрема мешканці міста скаржаться на вульгарну поведінку водіїв, вимагання оплати проїзду пільговими категоріями пасажирів та на те, що встановлені відеореєстратори не працюють і довести свою правоту в такому випадку дуже складно. Міський голова доручив виправити дану ситуацію, встановити нові якісні відеореєстратори та періодично їх перевіряти, а у випадку не увімкненого пристрою під час роботи транспорту, прописати у договорах штрафні санкції.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.