Долинські та Віденські школярі зняли фільм ВІДЕО

Лютий 15 11:33 2018

Made in Dolyna
Вчителі та учні Долинського району, які навчають та вивчають німецьку мову зняли фільм.
У жовтні 2017 року, під час офіційного відкриття Року німецької мови в Україні, учителям та учням (за сприяння районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації) випала чудова нагода познайомитись та поспілкуватись онлайн з учнями віденської мовної гімназії Бернолі (Австрія).


Українські та австрійські учні були в такому захопленні від спілкування, що на наступний день створено спільний проект, керівниками якого стали Петер Грасс з австрійської сторони та Галина Пирин (методист районного методичного кабінету) з української сторони.
Ідея проекту полягала в тому, щоб протягом п’яти тижнів українські та австрійські команди обмінювались відеороликами різної тематики (Шлях до школи, зустріч з друзями, екскурсія містом, сімейні традиції тощо). Після цього команди повинні були змонтувати підсумковий ролик ровесників з-за кордону, де вони розповідають про те, що вразило їх найбільше у розповідях партнерів.


У проекті взяли участь Долинські спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 ( учитель Анцупова О.О), загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ( учитель Дідик М.Я.), Солуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ( учитель Вінтонів І.О.), Кропивницький навчально-виховний комплекс ( учитель Павлович А.Я.), Яворівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ( учитель Геленко О.Й.).Також долучилися Слободолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Витвицької ОТГ( учитель Грицик Т.М.) та Прикарпатський лісогосподарський коледж міста Болехів (викладач Пирин Г.Б.).
Проекти такого рівня вимагають неабиякого натхнення та колосальної праці, але, цей досвід є потрібним і цікавим для наших учителів та учнів.


Петер Грасс (учитель віденської гімназії), один з керівників проекту, зазначив, що на початку його учні були приголомшені сюжетами та професійною якістю відео українських учасників.
Проте, австрійські учні так захопилися, що вони, як і українські учні, знімали під час вихідних днів, а монтували ролики на канікулах. Це свідчить ,перш за все, про професіоналізм учителів нашого району та вміння залучити учнів до роботи у позаурочний час.


Сюжети, відеозйомки та монтування роликів створені учителями та учнями – поширила у групу Долина LIVE
Галина Пирин

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.