Долинські та Віденські школярі зняли фільм ВІДЕО

Лютий 15 11:33 2018

Made in Dolyna
Вчителі та учні Долинського району, які навчають та вивчають німецьку мову зняли фільм.
У жовтні 2017 року, під час офіційного відкриття Року німецької мови в Україні, учителям та учням (за сприяння районного методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації) випала чудова нагода познайомитись та поспілкуватись онлайн з учнями віденської мовної гімназії Бернолі (Австрія).


Українські та австрійські учні були в такому захопленні від спілкування, що на наступний день створено спільний проект, керівниками якого стали Петер Грасс з австрійської сторони та Галина Пирин (методист районного методичного кабінету) з української сторони.
Ідея проекту полягала в тому, щоб протягом п’яти тижнів українські та австрійські команди обмінювались відеороликами різної тематики (Шлях до школи, зустріч з друзями, екскурсія містом, сімейні традиції тощо). Після цього команди повинні були змонтувати підсумковий ролик ровесників з-за кордону, де вони розповідають про те, що вразило їх найбільше у розповідях партнерів.


У проекті взяли участь Долинські спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6 ( учитель Анцупова О.О), загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 ( учитель Дідик М.Я.), Солуківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ( учитель Вінтонів І.О.), Кропивницький навчально-виховний комплекс ( учитель Павлович А.Я.), Яворівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів ( учитель Геленко О.Й.).Також долучилися Слободолинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Витвицької ОТГ( учитель Грицик Т.М.) та Прикарпатський лісогосподарський коледж міста Болехів (викладач Пирин Г.Б.).
Проекти такого рівня вимагають неабиякого натхнення та колосальної праці, але, цей досвід є потрібним і цікавим для наших учителів та учнів.


Петер Грасс (учитель віденської гімназії), один з керівників проекту, зазначив, що на початку його учні були приголомшені сюжетами та професійною якістю відео українських учасників.
Проте, австрійські учні так захопилися, що вони, як і українські учні, знімали під час вихідних днів, а монтували ролики на канікулах. Це свідчить ,перш за все, про професіоналізм учителів нашого району та вміння залучити учнів до роботи у позаурочний час.


Сюжети, відеозйомки та монтування роликів створені учителями та учнями – поширила у групу Долина LIVE
Галина Пирин

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.