Долинський комбінат незаконно використовував підземні води

Жовтень 10 10:14 2018

‘ «Долинському теплично-овочевому комбінату» нарахували понад 25 тисяч гривень збитків за самовільне використання підземних вод,

Перевіркою встановлено, що певний час суб’єкт господарювання здійснював забір підземних вод без наявності дозволу на спеціальне водокористування, що є порушенням ст. 44 Водного кодексу України.  За виявлене порушення нараховано 25 085 гривень завданих довкіллю збитків, пред’явлено відповідну претензію щодо добровільного відшкодування збитків, інформує WestNews.

Окрім того, на підприємстві виявлено інші порушення вимог природоохоронного законодавства: відсутній первинний облік відходів за типовою формою  №1-ВТ; у статистичну звітність не внесено всі види відходів, що утворюються внаслідок господарської діяльності підприємства; не укладено договори на передачу відходів; відсутні реєстрові карти об’єктів утворення,  оброблення та утилізації відходів; порушення правил первинного обліку водоспоживання (відсутня повірка лічильника). Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області видали припис на усунення виявлених порушень.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.