Долинський пенсійний фонд ліквідують, як юридичну особу ДОКУМЕНТ

Березень 04 13:41 2017

Згідно постанови Кабінету міністрів України від 21 грудня 2016 р. № 988 П2. Реорганізувати деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом приєднання до окремих органів Пенсійного фонду України за переліком згідно з додатком 2.

 

 

Долинський ПФ, разом із Рожнятівським ПФ  приєднають до Калуського об’єднаного управління Пенсійного фонду України. У Долині може залишитись лише фронт-офіс, в якому прийматимуть документи для призначення пенсійних виплат.

 

А ще кілька місяців тому, така доля чекала Калуський ПФ який хотіли приєднати до Галицького. Але в Калуші є міська та районна ради та мудрі люди, котрі не дали ліквідувати свій ПФ, а натомість приєднали два інші. Основним аргументом звісно була відстань у 60 км між містами та те що зігдно перспективного плану Калуський район “приєднає” два сусідні райони.

 

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.