Долинський район опустився на 11-у місце у рейтину по медицині

01 Березня 19:25 2017

Головною причиную погіршення якості медицини у районі головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк бачить у працівниках первинної ланки, нібито вони займались політикою, а не пацієнтами.

Про це пише сторінка Долинська центральна районна лікарня

Відзначимо, що після проведення реформи децентралізації уся Долинська медицина стане первинною.

Медична рада про підсумки роботи закладів охорони здоров’я за 2016 рік в Долинській ЦРЛ.
1 березня відбулося засідання медичної ради в Долинській ЦРЛ, де було заслухано підсумки роботи закладів охорони здоров’я за 2016 рік . Головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк запропонував заступникам головного лікаря та районним спеціалістам висвітлювати тільки проблемні питання по службах, вказувати винних та окреслювати шляхи виправлення негативних показників в роботі.

Своє бачення проблемних питань, їх джерела та заходи по виправленню недоліків доповіли головний лікар протитуберкульозного диспансеру Марія Яворська, завідувач поліклінічним відділенням Долинської ЦРЛ Ярема Попадюк, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Петро Мельник, заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства Володимир Фотуйма, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Ярослав Яремчук, районний терапевт Оксана Шворак, районний акушер-гінеколог Василь Шворак, районний хірург Ярослав Сабан, головний лікар Вигодської міської лікарні Мар’ян Студент.

З заключним словом виступив головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк. Голова медичної ради запропонував вважати діяльність закладів охорони здоров’я району за 2016 рік недостатньою, оскільки район опустився з сьомого рейтингового місця на одинадцяте. Основною причиною погіршення роботи вважає, що медики , особливо первинної ланки, займались політикою, а не роботою.

Головний лікар відзначив і здобутки за 2016 рік: значно покращились умови перебування хворих в терапевтичному відділенні, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, зміцнилась матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я, придбано медичне обладнання та апаратуру на суму більше 8 млн. грн., завдяки допомоги благодійного Фонду громади міста Долини поміняні всі ліжка в Долинській ЦРЛ, приліжкові тумбочки, крісла, столики. На медичній раді піднімали питання створення госпітального округу в Долині.

Членами медичної ради та всіма присутніми підтримано звернення до обласної ради, обласної адміністрації, депутатів Верховної ради, районної ради та районної адміністрації про потребу в створенні госпітального округу в Долині. На засіданні медичної ради були присутні представники самооборони майдану, які знімали на відео все, що відбувалося.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.