Долинський район опустився на 11-у місце у рейтину по медицині

01 Березня 19:25 2017

Головною причиную погіршення якості медицини у районі головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк бачить у працівниках первинної ланки, нібито вони займались політикою, а не пацієнтами.

Про це пише сторінка Долинська центральна районна лікарня

Відзначимо, що після проведення реформи децентралізації уся Долинська медицина стане первинною.

Медична рада про підсумки роботи закладів охорони здоров’я за 2016 рік в Долинській ЦРЛ.
1 березня відбулося засідання медичної ради в Долинській ЦРЛ, де було заслухано підсумки роботи закладів охорони здоров’я за 2016 рік . Головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк запропонував заступникам головного лікаря та районним спеціалістам висвітлювати тільки проблемні питання по службах, вказувати винних та окреслювати шляхи виправлення негативних показників в роботі.

Своє бачення проблемних питань, їх джерела та заходи по виправленню недоліків доповіли головний лікар протитуберкульозного диспансеру Марія Яворська, завідувач поліклінічним відділенням Долинської ЦРЛ Ярема Попадюк, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Петро Мельник, заступник головного лікаря з охорони материнства та дитинства Володимир Фотуйма, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Ярослав Яремчук, районний терапевт Оксана Шворак, районний акушер-гінеколог Василь Шворак, районний хірург Ярослав Сабан, головний лікар Вигодської міської лікарні Мар’ян Студент.

З заключним словом виступив головний лікар Долинської ЦРЛ Мирослав Вакалюк. Голова медичної ради запропонував вважати діяльність закладів охорони здоров’я району за 2016 рік недостатньою, оскільки район опустився з сьомого рейтингового місця на одинадцяте. Основною причиною погіршення роботи вважає, що медики , особливо первинної ланки, займались політикою, а не роботою.

Головний лікар відзначив і здобутки за 2016 рік: значно покращились умови перебування хворих в терапевтичному відділенні, у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, зміцнилась матеріально-технічна база закладів охорони здоров’я, придбано медичне обладнання та апаратуру на суму більше 8 млн. грн., завдяки допомоги благодійного Фонду громади міста Долини поміняні всі ліжка в Долинській ЦРЛ, приліжкові тумбочки, крісла, столики. На медичній раді піднімали питання створення госпітального округу в Долині.

Членами медичної ради та всіма присутніми підтримано звернення до обласної ради, обласної адміністрації, депутатів Верховної ради, районної ради та районної адміністрації про потребу в створенні госпітального округу в Долині. На засіданні медичної ради були присутні представники самооборони майдану, які знімали на відео все, що відбувалося.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.