Долиняни здобули 5 перших премій на всеукраїнському фестивалі «UKR WEST ART FEST»

Грудень 08 08:24 2017

‘ У Трускавці відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «UKR WEST ART FEST»(конкурс вокалістів, інструментальних, танцювальних та театральних колективів), на який приїхали учасники з 12 областей України.

Серед журі: Гульнара Савенко (Київ, Україна) – Заслужений працівник культури України, викладач сучасного танцю кафедри хореографії Київської Муніципальної Академії Естрадного і Циркового мистецтва, балетмейстер-постановщик; ОЛЬГА МИРОНЕЦь (Скадовск, Україна) – Начальник Відділу культури, молоді і спорту Скадовскої районної державної адміністрації, заслуженний діяч естрадного мистецтва України; ОЛЕНА МОСКВА (Львів, Україна) – старший викладач кафедри «Джазу і популярної музики» Львівської національної музичної академії ім. Лисенка, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів в номінації «Джазовий і естрадний вокал»; ТАРАС БЛИЗНЮК (Гадяч, Україна) – молодий, перспективний, талановитий танцівник, артист, хореограф, приймав участь в теле-шоу «Танцюють всі» — 3 сезон, потрапив в 100 кращих танцюристів країни; Михаїл РУСИН (Яворів, Україна) – президент благодійного Фонду «Перлини Розточчя», директор відкритого фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Перлини Розточчя», завідувач вокально-хорового відділу школи мистецтв ім. Вербицького, керівник народного колективу пісні і музики «Забава», композитор, аранжировщик, керівник арт-студії «Галич»; ІГОР ІВАНЦІВ (Бурштин, Україна), композитор, член Національної ліги композиторів України.

 

У конкурсі взяли участь і наші долинські артисти:

Галина Курус, її старанні наполегливі учні

Аріна Гаврилишин

Яна Королюк,

,,Trio Brio,,( Галина Курус, Тетяна Чухно, Олександра Оба),

Станіслав Курус (флейта, кер.Роман Шумей).

Кожен з них став переможцем у своїй віковій категорії та номінації. П’ять перших премій в руках долинян! – за інформацією міської ради Долини.

Пам’ятні медалі, календарі, подарунки, сертифікати – знижки на участь в наступних конкурсах, а ще – спеціальний приз від члена журі Ігора Іванціва – безкоштовний запис пісень в студії звукозапису – порадували та ощасливили.

Казкова атмосфера курортного містечка та яскраві враження назавжди залишаться в серцях долинських переможців.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.