Долинська лікарня може закуповувати дрова у підприємця з Донеччини

07 Лютого 15:00 2019


‘ Центральна районна лікарня у місті Долина (Івано-Франківська область) придбала паливні дрова на суму 1,3 млн грн у приватного підприємця з міста Дружківка (Донецька область) Олексія Оскіна. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorroпро це пишуть НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ

Згідно з договором, переможець торгів протягом 2019 року продасть 817 кубометрів дров у долинські лікарні: 300 куб. м у Центральну районну лікарню і 517 куб. м ‒ у Дитячу міську лікарню. Вартість одного кубічного метра становитиме майже 1600 грн. Така ціна є значно вищою, ніж на інших закупівлях області, наприклад, Богородчанська лікарня купила дрова за 1380 грн за куб, а військова частина 1241 Нацгвардії  придбала дрова по 1 тис. грн за метр кубічний. За таку ж ціну півтора місяці тому продавав дрова й Олексій Оськін військові частині у Львові.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступила приватна підприємниця Неля Малишенко, також зареєстрована у місті Дружківка. Її пропозиція була на 3 тис. грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались та не знижували цін.

Неля Малишенко для участі у торгах від долинської лікарні завантажила лише незначну частину необхідних документів: паспорт, два витяги із реєстрів та цінову пропозицію. Тому є підстави вважати її так званим «технічним учасником». Ймовірно, саме тому управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області зацікавилось цієї закупівлею і 25 січня розпочало її моніторинг. Підставою для цього стали «виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення законодавства у сфері публічних закупівель». Звіт про перевірку закупівлі аудитори опублікують не пізніше ніж через 15 робочих днів від початку моніторингу.

До речі, на інших тендерах, де Неля Малишенко здобувала перемогу, в складі її документації наявні довідки ідентичні із тими, які надавав Олексій Оськін в якості підтвердження кваліфікації, наприклад, про працівників та матеріально-технічну базу.

Також з Олексієм Оськіним конкурував чоловік Нелі Малишенко ‒ Андрій Малишенко, який також «злив» торги, завантаживши неповний пакет документів. І знову ж таки, у випадку перемог, Андрій Малишенко надає такі ж документи, як його дружина та Олексій Оськін.

Усі ці приватні підприємці зареєстровані у одному місті: Дружівка, Донецької області. У забороненій в травні 2017 року російській соцмережі «ВКонтакте» Малишенки та Оськін є «друзями».

Це другий контракт Олексія Оськіна з державними структурами, сумарна вартість яких становить майже 1,5 млн грн, враховуючи дану закупівлю.

Це другий контракт Олексія Оськіна з державними структурами, сумарна вартість яких становить майже 1,5 млн грн, враховуючи дану закупівлю.

Слід зазначити, що в найближчому держлісгоспі колоті дрова реалізуються за ціною 1248 грн + доставка.

Підсумкова медична рада в Долинська центральна районна лікарня

08 лютого 2019 року відбулося засідання медичної ради в Долинській ЦРЛ, де було заслухано підсумки роботи закладів охорони здоров’я за 2018 рік та завдання на 2019 рік. В проведені підсумкової медичної ради взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Михайло Дидяк. З доповіддю про аналіз діяльності установ охорони здоров’я Долинського району за 2018 рік виступила завідувач інформаційно-аналітичним відділенням Долинської ЦРЛ Олександра Скорода. В аналізі висвітлено показники фінансово-економічної діяльності, ситуацію з кадровим забезпеченням закладів медицини, демографічні показники, захворюваність основних нозологій та показники інвалідності населення, ситуацію в районі з туберкульозу, онкозахворювань, проблеми стаціонарної допомоги, розгляд звернень громадян. В обговоренні взяли участь заступник головного лікаря Ольга Ільчишин, завідувач поліклінічного відділення Ярема Попадюк, завідувачі відділеннями та районні спеціалісти. Виступаючі зупинилися на проблемних питаннях своїх служб, намітили заходи для їх вирішення. Михайло Дидяк наголосив, що влада буде йти на зустріч медичним працівникам та докладати зусиль щодо вирішення проблемних питань що знаходяться в межах їх компетенції. Запевнив, що районна влада надалі буде сприяти реформуванню охорони здоров’я району. З заключним словом виступив головний лікар Мирослав Вакалюк, наголошуючи про те, що основним показником роботи медичних закладів це здорова людина, Долинська ЦРЛ планує співпрацювати з кращими спеціалістами зі Львова, Києва для задоволення потреб населення. Також наголосив, що Долинська центральна районна лікарня в 2019 році має стати комунальним некомерційним підприємством і окреслив головні цілі на 2019 рік та звернувся до керівників служб добросовісно виконувати завдання, які покладені на них.


Микола Загірський Вже п’яту зиму поспіль прикарпатці надсилають до зони конфлікту дрова, а тут просять знайти в Донецькій області лісгосп-заготівельник дров. Я ім задав зустрічне питання чи вони хоч уявляють про що просять? Тут дрова на вагу золота. У відповідь надіслали мені угоди згідно яких головний лікар Долини Вакалюк закупив у Дружківці Донецької області біля тисячі кубометрів дров по 1600 грн за м.куб. і ніби заготовляє ці дрова фірма директором якої є Романюк Валерій Миколайович.Перевірили, такої фірми в Дружківці немає, але в реєстрі значиться як будівельна із статутним капіталом 100 грн. В документах також значиться, що дрова закупляються і для Долинської дитячої лікарні.Там напевне теж є керівник, що причетний до оборудки.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.