Долинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

23 Січня 09:56 2020

У новоствореній Долинській ОТГ з’явились півтори десятки вакансій – начальники управлінь, відділів та різних спеціалістів.

Долинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

‘ -начальник управління благоустрою та інфраструктури;

-начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, звітності та державних закупівель управління благоустрою та інфраструктури;

-начальник управління житлово- комунального господарства;

-начальник відділу комунального майна управління житлово- комунального господарства;

-начальник інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства;

-провідний спеціаліст управління житлово-комунального господарства (2 посади);

-начальник відділу кадрового забезпечення управління правового і кадрового забезпечення;

-начальник відділу інвестицій і туризму;

-начальник відділу соціальної політики;

-провідний спеціаліст відділу соціальної політики;

-спеціаліст І категорії відділу внутрішньої політики та промоцій управління технічного та інформаційного забезпечення;

-провідний спеціаліст управління технічного та інформаційного забезпечення (2 посади з віддаленим робочим місцем в с. Солуків, с.Якубів);

-провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів;

-спеціаліст І категорії відділу земельних ресурсів (2 посади з віддаленим робочим місцем в с. Лоп’янка, с. Грабів);

-адміністратор відділу адміністрування управління надання адміністративних послуг (6 посад із них 5 посад з віддаленим робочим місцем в с. Лоп’янка, с. Грабів, с. Мала Тур’я, с. Солуків, с. Якубів);

-провідний спеціаліст управління освіти.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника управління благоустрою та інфраструктури міської ради: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (економіка, менеджмент, фінанси, будівництво, інженерно-технічні спеціальності) стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника управління житлово-комунального господарства міської ради: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу, головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та державних закупівель управління благоустрою та інфраструктури: громадянство України; повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (бухгалтерський облік, облік і аудит, фінанси, менеджмент); стаж роботи за фахом не менше 2 років; знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування та питання фінансового спрямування. Вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу комунального майна управління житлово-комунального господарства: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 2 років чи стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (економіка і підприємництво, менеджмент, право, будівництво, інженерно-технічні спеціальності), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 2 років чи стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста управління житлово-комунального господарства (2 посади): громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 1 років чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 2 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача;

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу кадрового забезпечення управління правового і кадрового забезпечення: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (менеджмент, адміністрування, управління персоналом та економіка праці, державне управління), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи з управління персоналом не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу інвестицій і туризму: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу соціальної політики: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління соціального спрямування – не менше 4 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста відділу соціальної політики: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління соціального спрямування – не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу внутрішньої політики та промоцій управління технічного та інформаційного забезпечення: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (журналістика, філософія, політологія, комунікаційні технологія, педагогіка), стаж роботи за фахом не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста управління технічного та інформаційного забезпечення (2 посади з віддаленим робочим місцем в с. Солуків, с. Якубів): громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста відділу земельних ресурсів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (землевпорядкування та кадастр, геодезія), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом на в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу земельних ресурсів (2 посади з віддаленим робочим місцем в с. Лоп’янка, с. Грабів): громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом на в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду адміністратора відділу адміністрування управління надання адміністративних послуг (6 посад із них 5 посад з віддаленим робочим місцем в с. Лоп’янка, с. Грабів, с. Мала Тур’я, с. Солуків, с. Якубів): громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста управління освіти: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі – не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління – не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

1 фотокартку розміром 3 х 4 см.;

копію документів про освіту;

інформацію про заповнення Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копію паспорта громадянина України (1, 2 сторінки та сторінка з відміткою про місце реєстрації);

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

копію трудової книжки.

Кандидати допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого само-врядування», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Подавати документи, а також отримати необхідну інформацію можна за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, кабінет 34, телефон 2-70-35. Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня оприлюднення у «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа».

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.