Долинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

23 Січня 09:56 2020

У новоствореній Долинській ОТГ з’явились півтори десятки вакансій – начальники управлінь, відділів та різних спеціалістів.

Долинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

‘ -начальник управління благоустрою та інфраструктури;

-начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, звітності та державних закупівель управління благоустрою та інфраструктури;

-начальник управління житлово- комунального господарства;

-начальник відділу комунального майна управління житлово- комунального господарства;

-начальник інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства;

-провідний спеціаліст управління житлово-комунального господарства (2 посади);

-начальник відділу кадрового забезпечення управління правового і кадрового забезпечення;

-начальник відділу інвестицій і туризму;

-начальник відділу соціальної політики;

-провідний спеціаліст відділу соціальної політики;

-спеціаліст І категорії відділу внутрішньої політики та промоцій управління технічного та інформаційного забезпечення;

-провідний спеціаліст управління технічного та інформаційного забезпечення (2 посади з віддаленим робочим місцем в с. Солуків, с.Якубів);

-провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів;

-спеціаліст І категорії відділу земельних ресурсів (2 посади з віддаленим робочим місцем в с. Лоп’янка, с. Грабів);

-адміністратор відділу адміністрування управління надання адміністративних послуг (6 посад із них 5 посад з віддаленим робочим місцем в с. Лоп’янка, с. Грабів, с. Мала Тур’я, с. Солуків, с. Якубів);

-провідний спеціаліст управління освіти.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника управління благоустрою та інфраструктури міської ради: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (економіка, менеджмент, фінанси, будівництво, інженерно-технічні спеціальності) стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника управління житлово-комунального господарства міської ради: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу, головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку, звітності та державних закупівель управління благоустрою та інфраструктури: громадянство України; повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (бухгалтерський облік, облік і аудит, фінанси, менеджмент); стаж роботи за фахом не менше 2 років; знання та практика застосування нормативно-правових актів України, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування та питання фінансового спрямування. Вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача; досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel), знання сучасних технологій, вміння користуватись оргтехнікою, навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу комунального майна управління житлово-комунального господарства: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 2 років чи стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (економіка і підприємництво, менеджмент, право, будівництво, інженерно-технічні спеціальності), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 2 років чи стаж роботи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста управління житлово-комунального господарства (2 посади): громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 1 років чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 2 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача;

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу кадрового забезпечення управління правового і кадрового забезпечення: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (менеджмент, адміністрування, управління персоналом та економіка праці, державне управління), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років чи стаж роботи з управління персоналом не менше 5 років. Вільне володіння державною мовою. Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу інвестицій і туризму: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду начальника відділу соціальної політики: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління соціального спрямування – не менше 4 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста відділу соціальної політики: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління соціального спрямування – не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу внутрішньої політики та промоцій управління технічного та інформаційного забезпечення: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра (журналістика, філософія, політологія, комунікаційні технологія, педагогіка), стаж роботи за фахом не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста управління технічного та інформаційного забезпечення (2 посади з віддаленим робочим місцем в с. Солуків, с. Якубів): громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста відділу земельних ресурсів: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста (землевпорядкування та кадастр, геодезія), стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом на в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду спеціаліста І категорії відділу земельних ресурсів (2 посади з віддаленим робочим місцем в с. Лоп’янка, с. Грабів): громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі не менше 1 року або стаж роботи за фахом на в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду адміністратора відділу адміністрування управління надання адміністративних послуг (6 посад із них 5 посад з віддаленим робочим місцем в с. Лоп’янка, с. Грабів, с. Мала Тур’я, с. Солуків, с. Якубів): громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Кваліфікаційні умови до кандидатів на посаду провідного спеціаліста управління освіти: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на державній службі – не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління – не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеження щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

1 фотокартку розміром 3 х 4 см.;

копію документів про освіту;

інформацію про заповнення Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

копію паспорта громадянина України (1, 2 сторінки та сторінка з відміткою про місце реєстрації);

копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

копію трудової книжки.

Кандидати допущені до участі у конкурсі, складають іспит на знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого само-врядування», «Про запобігання корупції», інших законодавчих та нормативно-правових актів з урахуванням специфіки функціональних повноважень.

Подавати документи, а також отримати необхідну інформацію можна за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, кабінет 34, телефон 2-70-35. Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня оприлюднення у «Віснику міської ради» тижневика «Добра справа».

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.