Долинській ОТГ бути!

Грудень 26 23:32 2018

25 грудня міський голова Долини Володимир Гаразд подякував народному депутату від БПП, хоча до того виглядало, що є певний конфлікт з президентською партією. Схоже що знайшли консенсус у цих питаннях і вже є порозуміннях на найближчі вибори.


З отриманням позитивного висновку ОДА, об`єднання громад навколо Долини вийшло на фінішну пряму. Минулі вихідні свої остаточні рішення, причому одноголосно, прийняли громади Грабова та Лопянки. Завтра (о 14.00.) сесія Долинської міської ради, у наступні два дні свої рішення мають прийняти громади Солукова та Малої Турі. Напередодні Нового Року та Різдвяних Свят депутати та голови громад прагнуть завершити процедуру об`єднання невідкладно та увійти до Нового, 2019 року з чистим сумління, з почуттям виконаного обов’язку насамперед перед своїми мешканцями, котрі з нетерпінням очікують позитивних змін у своїх громадах. Вірю, що у наступний Рік ми всі увійдемо сильнішими та згуртованішими, з новими об’єднуючими ідеями та проектами. Дякую всім, дякую народному депутату Анатолій Диріву за постійну підтримку!

26 грудня відбулась позачергова сесія міської ради і присутні депутати підтримали створення ОТГ

Долинська міська рада завершує процес об’єднання з  суміжними сільськими радами. 46 позачергова сесія Долинської міської ради, а  водночас і завершальна 2018 року увінчалась прийняттям історично важливого рішення – про добровільне об’єднання територіальних громад. Депутати підтримали рішення одноголосно.

У розпорядженні голови  Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука від 7 грудня 2018 року, яким затверджений висновок облдержадміністрації, йдеться що проекти рішень «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Долинської міської ради, Малотур’янської та Солуківської сільських рад Долинського району, а також Грабівської та Лоп’янської сільських рад Рожнятівського району відповідають Конституції України та Закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

«Долинська ОТГ стане третьою міською громадою на Прикарпатті і третьою ОТГ в нашій області, до складу яких входять села із суміжних районів. Громада має прекрасну ресурсну базу, високу фінансову спроможність та хороший туристичний потенціал. Окрім того, є чималий досвід реалізації розвиткових проектів та ініціатив у сфері енергоефективності», – напередодні озвучив свій коментар радник з питань децентралізації Івано-Франківського ЦРМС Максим Чопей.

На засіданні 46 позачергової сесії міський голова Володимир Гаразд звернувся до присутніх депутатів: «Новостворена Долинська ОТГ буде мати добру фінансову та ресурсну спроможність для розвитку, приверне увагу чисельних інвесторів та проектів, а її мешканці вже наступного року відчують усі переваги спільного урядування. Відповідно до перспективного плану, Долинська ОТГ має об’єднати 23 громади загальною чисельністю близько 51 тис. мешканців, претендуючи стати однією з найбільших в області (та й, мабуть, в Україні) серед міст районного значення. Переконаний, що подібні настрої серед жителів сіл панують у всіх громадах району, проте частина голів з різних причин стримують процес об’єднання, а частина просто не хоче мати проблеми з тими, хто, на мій погляд, не зацікавлений у процесі децентралізації». Але мине час, і сільські громади, які захочуть доєднатися до новоствореної  Долинської ОТГ, зможуть це зробити вже згодом.

Отож, процес об’єднання уже на завершальному етапі. А отримання висновку  Івано-Франківської ОДА відкрив шлях до проведення фінальних сесій рад усіх суб’єктів об’єднання та скерування документів, а відтак, і для призначення  Центральною виборчою  комісією України  виборів вже в першій половині 2019 року.


Володимир Гаразд
23 год ·
ДолинаЗАодноголосно! СолуківЗАодноголосно!
Дякую депутатам за високу явку та одностайність у підтримці!!!
а Мала Туря готова до фінального рішення)?


Володимир Гаразд

44 хв. ·  

МалаТуряЗАодноголосно! Процес об`єднання завершений і сьогодні ми направили всі фінальні рішення до Івано-Франківської ОДА з проханням про клопотання перед ЦВК щодо призначення перших виборів до ОТГ. Наші швидкі та рішучі кроки є цілком виправданими, адже зі слів віце-прем’єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, вибори в 45 об’єднаних територіальних громадах можуть відбутись одночасно з президентськими виборами у березні 2019 року
А враховуючи те, що відповідно до Закону, ЦВК має прийняти рішення не пізніше, як за 70 днів до дати голосування, то таке рішення має бути прийняте ЦВК не пізніше січня місяця.
https://espreso.tv/news/
2018/12/27/
vybory_u_45_otg_mozhut_vidb
utys_razom_z_prezydentskym
y

Тепер Долина чекає рішення ЦВК, яка може призначити вибори вже цієї весни.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.