Другий день перекрита дорога у Болехові

Серпень 16 15:26 2018

‘ Люди кажуть, рухатись через місто неможливо навіть на швидкості 5-10 км на годину.

Сьогодні акція протесту продовжується. Незважаючи на дощ, люди продовжують перекривати дорогу, пропускають лише швидкі та машини з немовлятами. Внаслідок протестної акції  утворився довжелезний затор з фурами, авто та пасажирськими автобусами.

Прикарпатці кажуть, акція безстрокова.

Нагадаємо, Автошлях Н10 — автомобільний шлях національного значення на території України, Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — пропускний пункт Мамалига.

Проходить територією Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. Починається у Стрию, проходить через Болехів, Долину, Калуш, Івано-Франківськ, Коломию, Заболотів, Снятин, Чернівці, Новоселицю, і закінчується на пропускному пункті Мамалига на кордоні з Республікою Молдова, де переходить у молдовський автошлях M14.

,

Коментарі під світлинами Віктор Рак

Галина Миронівна ХЛОЦІ МОЖЕ КАВУ І ДО КАВИ СКАЖІТЬ БОЖЕ ДООМОЖИ ЛЮДЯМ
Sandra Ram авто взагалі не пускаєте? чи є інтервал?
Віктор Рак Марта Гончар по кілька десятків раз на годину
Galya BaranKulyk Дякую, болехівчани!!!! Я з вами!!!
Lidia Lidikis Рідні земляки в Болехові👍 молодці тримайтесь і в нас буде 🛣🌅🌁🌠чудо траса 🙏👍
Єлена Владимировна Петренко Молодці, Вінниця.Немирів.Сімферопіль.Тернопіль.Луцьк ми з Вами
Галина Миронівна я була на акціі всього годину такі мужні люди стійте до перемоги хвала і честь вам та пропоную на завтра взагалі обмежити рух трансорту тільки пожарна швидка та автобуи що везуть екскурсіі дітей прошу небайдужих прийти з печеньками чи канапками хоч на годину так як я і це зернятко вашоі доомоги поможе нашому Болехову відстояти нашу акцію за каітальний ремонт дороги дивно крім депутата Черневого я так і не побачила наших мужевладців тримаймося честь і шана вам болехівчани
Tetiana Oleksyn Молодці любі болехівчани, тримайтеся і ні в якому разі не відступайте….
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.