Думки депутатів Долинщини в обласній раді щодо блокади розділились ДОКУМЕНТ

Березень 11 12:15 2017

Вчора у Івано-Франківську проводилась сесія обласної ради. Першим на розгляд було винесено проект рішення “Про звернення обласної ради щодо підтримки блокування торгівлі з тимчасово окупованими територіями, про необхідність прийняття закону про статус цих територій та вжиття негайних заходів для зміцнення енергетичної безпеки України”.

Думки депутатів від Долинського району розділились. Обранці від пропрезидентської фракції Остап Дзеса та голова Долинської РДА Юрій Мазур утримались і не підтримали дане звернення, а Богдан Ленігевич був відсутнім та участі в голосуванні не брав. Депутат від партії “Укроп” Олександ Матусевич проголосував “за”.

 

Все ж таки рішення було прийнято більшістю голосів. Найбільше депутатів, які утримались чи не голосували за це звернення, було від партії БПП. Всі інші фракції його одноголосно підтримали.

Ситуація щодо зони неоголошених воєнних дій, які діюча влада називає антитерористичною операцією, наслідків анексії Автономної Республіки Крим, окупації території на сході України, стала наслідком відсутності чіткої політики держави. Зокрема, в той час, коли щодня продовжується обстріл українських позицій та населених пунктів вздовж фронту бойових дій стали можливими торгівля з окупантом, яка здешевлює окупацію країні-окупанту; фінансування підприємств на окупованій території, які працюють виключно з дозволу окупаційної влади, невизнання відповідальності Росії за розпочату війну проти мирної України, – йдеться у зверненні. – Нинішня ситуація вимагає негайного втручання та рішучих, ефективних дій влади. Ми наполягаємо: органи державної влади зобов’язані докласти зусиль, аби якомога швидше припинити торгівельно-економічні відносини з ворогом. Українці-сильний народ і заслуговують на сильну владу, яка спроможна їх захистити“.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.