ФК “Нафтовик” – плани на 2017 рік

06 Березня 22:34 2017

З приходом весни прокидається і місцевий великий футбол. У мережі Facebook з’явилась інформація про те, які зміни відбулись у команді “Нафтовик”.

На офіційній сторінці про це розповів новоспечений Президент клубу (голова Ради Засновників) – Володимир Смолій, якого було обрано 14 лютого 2017 року. Також до Ради Засновників входять Михайло Лаврів та Степан Штень. Виконавчим директором призначено Назара Ярича. Склад ревізійної комісії – Михайло Федай, Віктор Макосій та Людмила Кузеляк.

Зміни відбулись у тренерському штабі, Романа Гошовського замінить Валентин Москвин, який свого часу виступав за “Прикарпаття” та “Дніпро”. Що стосується складу команди на друге коло Чемпіонату області, то він також оновиться. 3 березня відбувся перший спаринг у селі Довге із місцевою командою “Скала”. Долиняни перемогли з рахунком 4-2.

У цьому спарингу було переглянуто більшість місцевих футболістів з минулорічного складу команди та велику кількість кандидатів. Зокрема, з минулорічного складу “Нафтовика” були задіяні: Гала Микола, Громоляк Назар, Пастух Іван, Бабінчук Михайло, Штеньович Віктор, Петрушка Олег, Сокирко Віталій, Шатковський Олег. Серед кандидатів у команду: 6 гравців з команд чемпіонату району (Шиян Роман, Кузьмин Тарас, Федоришин Іван, Олійник Василь, Гірний Роман, Олег Соловйов), 3 гравці, які у 2016 році захищали кольори болехівських “Карпат” (Сергій Халацький, Василь Лесів, Роман Дяків) та 1 гравець з юнацького складу (Тишківський Назар). З різних причин в спарингу не прийняли участь ще 5 потенційних новачків, а також один із лідерів – Іван Паньків, який отримав дуже недоречну важку травму і, на жаль, не зможе допомогти команді протягом тривалого періоду часу.

На основі підготовки до сезону буде сформовано склад із 18-20 гравців, який повинен зберегти “прописку” команди в елітному дивізіоні області і фінішувати в середині турнірної таблиці. На даний час “Нафтовик” знаходиться на передостанньому 12 місці із 6 заліковими пунктами.

До початку сезону відбудеться традиційний турнір “Кубок Підгір’я”, в якому долиняни також візьмуть участь. Матчі відбудуться з 11 до 19 березня. Про події на турнірі будемо вас інформувати.

Керівництво команди намагатиметься, окрім покращення гри та результатів, більше працювати із вболівальниками та повернути зацікавлення громади міста до “Нафтовика”. Фінансування клубу зараз є стабільним, чого не було в минулі роки. Бюджет на 2017 рік запланований у розмірі 570 тисяч гривень (співфінансування міської та районної рад) із можливістю його збільшення у випадку позитивних результатів.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.