Головному лікарю Вигодської лікарні не продовжили контракт

Травень 19 18:00 2018

Депутати Долинської райради не захотіли продовжувати контракт із головним лікарем Вигодської міської лікарні Студентом Мар’яном Девкадійовичем. Чіткої причини чому 8 депутатів утрималось ніхто з них не озвучив і тепер повинні оголосити конкурс на вакантну посаду.

Нагадаємо, що після “смітникової люстрації” 27 листопада 2014 роках райрада розривала контракт із цим керівником, але через рішення судів Студент М.Д,  працював до 2018 року.

ВОРО «Майдан» 15 листопада розглянув люстрацію керівника Вигодської лікарні Студента М.Д. За дане рішення проголосувала більшість.

“Для справедливості потрібно відмітити, що це питання політичне. Оскільки Студент М.Д. в присутності працівників колективу та громадськості стверджував :«Регіонали були є і будуть», а також відібрав у нього Бог розум бо він дозволив собі сказати, що легше ніж встромити в наших майданівців ніж у свиню…, Проте поштовхом стала погроза коли ми прийшли до нього просити ліки на АТО він показав на аптеку і сказав, що донецькі з нами наведуть порядок…”, – розповідає активістка Алла Шевченко

Проект

 УКРАЇНА ДОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання (двадцять восьма сесія)

РІШЕННЯ

Від _________2018  №_______-28/2018

м.Долина

Про продовження трудових відносин з головним лікарем Вигодської міської лікарні Студентом М.Д.

Розглянувши заяву Студента М.Д. від 26.04.2018 року, відповідно до статті 21 Кодексу законів про працю України, Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Долинського району, затвердженого рішенням районної ради №282-15/2012 від 21.08.2012 року, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Продовжити трудові відносини з Студентом Мар’яном Девкадійовичем на посаді головного лікаря Вигодської міської лікарні.
  2. Доручити голові районної ради Даниліву Івану Івановичу укласти з Студентом Мар’яном Девкадійовичем додаткову угоду до Контракту терміном на п’ять років з 21 червня 2018 року.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.