Громадське обговорення щодо Долинської ОТГ

Листопад 19 18:52 2018

‘ До відома  жителів територіальної громади м. Долина!

‘ Громадське обговорення відбудеться  20 листопада 2018 року о 18 годині  в приміщенні залу засідань Долинської районної ради за адресою: проспект Незалежності, 5, м. Долина.

Повідомляють на офіційному сайті Долинська міська рада

Як раніше повідомлялось, 30 жовтня 2018 року, в Долинській міській раді відбулося перше засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Своє бажання об’єднатися в Долинську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Долині висловили 5 територіальних громад та прийняли відповідні рішення. Це Долинська міська рада, Малотур’янська і Солуківська сільські ради Долинського району, Лоп’янська і Грабівська сільські ради Рожнятівського району.

Спільна робоча група на своєму першому засіданні напрацювала проекти рішень кожної ради, що увійде до складу ОТГ та план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад, які будуть запропоновані їм для обговорення.

В Україні процес децентралізації розпочався 2014 року з прийняттям Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, Законів «Про співробітництво територіальних громад», «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та ряду змін до Бюджетного і Податкового кодексів.

Ми довго спостерігали за ходом реформи в країні, процесом добровільного об’єднання, перевагами та перспективами об’єднаних громад. Сьогодні ми вже спільно визначилися та стали на шлях створення дієвого і спроможного органу місцевого самоврядування – об’єднаної територіальної громади.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.