Громадські слухання про обмеження продажу алкоголю, оренду та конкурс

Листопад 28 09:35 2018

Про алкоголь

Долинська міська рада повідомляє про проведення 28 листопада 2018 року (середа) о 18:00 год. в залі засідань (просп. Незалежності, 5 м. Долина) громадських слухань з метою обговорення проекту рішення міської ради «Про встановлення заборони продажу алковмісних напоїв у визначений час доби в межах території м. Долина».

Запрошуються всі зацікавлені сторони.

.

.

 

Про наміри передати в оренду об’єкти  комунального майна

Об’єкт – 1

Балансоутримувач  КП «УКМ»

Назва об’єкта:  нежитлове приміщення, загальною  площею 125,5 кв. м.

Адреса об’єкта: м. Долина, вул. Грушевського,11.

Мета використання –  надання послуг технічної інвентаризації.

 

Об’єкт – 2

Балансоутримувач  КП «УКМ»

Назва об’єкта:  димові труби

Адреса об’єкта: м. Долина по вул. Грушевського, 26-Б; О. Грицей, 15-А

Мета використання –   функціонування телекомунікаційних систем

 

Об’єкт – 3

Балансоутримувач  КП «УКМ»

Назва об’єкта : частина нежитлового приміщення загальною площею 9,7 кв.м,

Адреса об’єкта: вул. Степана Бандери, 6 в м. Долина,

Мета використання –  проведення занять з англійської мови з дітьми віком від 3 до 6 років, згідно узгодженого  графіка .

 

Об’єкт – 4

Балансоутримувач  КП «УКМ»

Назва об’єкта:  нежитлове  приміщення загальною площею 285,5  кв.м,

Адреса об’єкта:  пр.  Незалежності, 8а в м. Долина,

Мета використання – розміщення аптеки, що реалізує готові ліки на площі

та  частина площі, що використовується для виготовлення ліків за рецептами

 

 

Об’єкт – 5 (суборенда)

Балансоутримувач  КП «УКМ»

Назва об’єкта: приміщення котельні загальною площею 59,9 кв.м

Адреса об’єкта: м. Долина, вул. Степана Бандери, 8-А

Мета використання –   організація виробництва теплової енергії.

 

 

Об’єкт – 6 (суборенда)

Балансоутримувач  КП «УКМ»

Назва об’єкта: частини будівлі центрального теплового пункту загальною площею 70,8 кв.м

Адреса об’єкта: м. Долина, проспект Незалежності, 17-А

Мета використання –  організація виробництва теплової енергії.) .

 

Об’єкт – 7 (суборенда)

Балансоутримувач  КП «УКМ»

Назва об’єкта:  нежитлове  приміщення загальною площею 12,3 кв.м,

Адреса об’єкта:  пр.  Незалежності, 8а в м. Долина,

Мета використання: неврологічний кабінет

 

Об’єкт – 8 (суборенда)

Балансоутримувач  КП «УКМ»

Назва об’єкта:  нежитлове  приміщення загальною площею   19,8  кв.м,

Адреса об’єкта:  пр.  Незалежності, 8а в м. Долина,

Мета  використання: офтальмологічний кабінет

 

Останній строк прийняття заяв  – 04  грудня 2018 року

Заяви про оренду зазначеного об’єкта приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення, тобто до  04 грудня  2018 року включно, за адресою: Долинська міська рада, пр. Незалежності, 5, (Громадська приймальня, тел. 27068).

За додатковою інформацією слід звертатися за тел.: 27031.

У разі надходження двох і більше заяв на об’єкт оренди  орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз. 3 частини  четвертої ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

 

Долинська міська рада оголошує конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів з території міста Долини Долинського району Івано-Франківської області

Умови проведення конкурсу

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Долинська міська рада, 77504, м. Долина, пр. Незалежності, 5.

Підстава для проведення конкурсу: Постанова Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 « Про затвердження правил надання послуг з вивезення побутових відходів»

Місце і час проведення конкурсу: Долинська міська рада,   77504, м. Долина, пр. Незалежності, 5. Дата проведення конкурсу –  27 грудня 2018 року о 14.00.

Прізвище, посада та номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами конкурсу: Григорський Зеновій Михайловичпровідний спеціаліст (юрист) відділу державного архітектурно – будівельного контролю Долинської міської ради, тел. 2-81-20.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази, вартість надання послуг, наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, досвіду роботи, відповідного дозволу на виконання певних видів робіт чи надання послуг (за наявності).

До участі  в конкурсі допускаються суб’єкти господарювання: установчими документами яких передбачено діяльність у сфері поводження з побутовими відходами; які можуть забезпечити виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та подали не пізніше визначеного в оголошенні терміну копії таких документів:

– заяву на участь у конкурсі;

– витяг з ЄДРПОУ із зазначенням видів діяльності підприємства або свідоцтво про державну реєстрацію підприємства;

– фінансову звітність підприємства за останній звітній період;

– довідка з податкової служби і Пенсійного фонду про відсутність боргових зобов’язань, дійсна на день проведення конкурсу;

– копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автотранспорту, зазначених в п. 2 заяви;

довідку, складену у довільній формі, яка підтверджує наявність у учасника відповідного обладнання та матеріально-технічної бази для надання послуг з збирання та вивезення твердих побутових відходів;

– довідку у довільній формі, про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для надання послуг з збирання та вивезення твердих побутових відходів;

– оригінал довідки з обслуговуючого банку про наявність рахунку та про заборгованості за кредитами, відсотками та гарантіями, дійсну на дату розкриття;

– інша інформація, яка подається за бажанням учасника конкурсу і характеризує здатність підприємства надавати якісні послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збору, інформація про наявність на підприємстві диспетчерської служби тощо).

Характеристика території: Площа міста Долини  – 2048,9 га. Місто налічує 187 багатоквартирних житлових будинків та 1403 одноквартирних будинків приватного сектору. Кількість мешканців – 20500. Протяжність міських доріг – 40,03 км.

Відстань від межі міста до об’єкта поводження з відходами,  полігон ТПВ – 21 км. Орієнтовний об’єм побутових відходів – 46 тис. м3 на рік.

Характеристика під’їзних шляхів: 32 км. з твердим покриттям.

 Місце, способи та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсна  пропозиція подається особисто або надсилається поштою до відділу державного архітектурно – будівельного контролю Долинської міської ради, 77504, м. Долина, вул. Чорновола, 6 у конверті,  на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: місячний термін від дати опублікування даного оголошення.

Способи і місце отримання конкурсної документації: відділ державного архітектурно – будівельного контролю Долинської міської ради протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь в конкурсі надає йому конкурсну документацію особисто або надсилає поштою.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.