Громадські слухання у Долині – “Ви собі поговоріть, а ми зробимо так як хочемо”

Березень 16 14:49 2018
‘ Одна з причин і мабуть найголовніша чому Долиняни не ходять на громадські слухання чи обговорення – це їх результат. Незручні запитання і пропозиції не врахують і навіть в протокол не впишуть..
2 березня в Долинській міській раді відбулися громадські слухання по питанню будівництва 9-ти поверхового будинку за адресою Чорновола, 6 ( т.зв. малий базарчик).

Давно вже знав, що громадські слухання якщо й проводяться то виключно для галочки. Спеціально призначають слухання на робочий час, чиновники міськради заангажовані… одним словом думка громади нікого не цікавить.

Тим не менше на слухання прийшов, і звісно що в числі інших долинян я активно висловлювався проти будівництва житлового будинку та давав свої пропозиції:

– розбудовувати новий житловий мікрорайон в районі від вул. Обліски ( біля ст. світлофору) до телевишки;

– будувати тільки торгово офісні приміщення в центрі міста забудовою не вище 2-3 поверхів;

– перенести автостоянку яка зараз знаходиться перед “Кошиком” на місце де планують будувати багатоквартирний будинок.

================================

Я розумію, що моя думка може не подобатися більшості чиновників міськради ( і не тільки чиновникам), але я її маю і прийшов висловити. Сьогодні переглянув на сайті міськради протокол громадських слухань: http://rada.dolyna.info/rezultaty-sluhan/32210/ ( кому цікаво в самому низу – протокол від 2 березня) і на жаль, хоча це й не дивно, мої пропозиції в підсумковий протокол слухань навіть не потрапили. А на черговій сесії керівництво відрапортує – слухання відбулися. :)) Отакі у нас “громадські слухання”. Ви собі поговоріть, а ми зробимо так як хочемо.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.