Хто возить вантажівками “шутр” із р. Свіча?

Січень 27 19:25 2017

27.01.2017 року у селі Шевченкове, Долинського району люди помітили, що вантажні автомобілі возять піщано-гравійну суміш з сторони річки Свіча. Сільський голова М. Мацалак запевнив, що йому такі факти невідомі, а місце в якому орієнтовно грузяться автомобілі, знаходиться під арештом.

В урочищі «Тартачка» (біля колишнього колгоспу) ТзОВ «Карпатекоресурс» має дозвіл на розробку кар’єру, але наразі всі роботи, вже кілька місяців призупинені, бо відкрите кримінальне провадження.

На місце прибули і працівники Долинського відділення поліції,  разом із керівником  В. Хомином.  Спіймати копачів не вдалось, вони по собі залишили лише свіжу купу «шутру».

Неподалік за парканом стоїть важка техніка,  зокрема і екскаватор, але з впевненістю сказати, що він був задіяний на погрузці машин із «шутром» не можна.

У селищі Вигода люди теж помітили машини з піщано-гравійною сумішшю на вулиці Драгоманова, але куди конкретно вигружались невідомо.

На цій вулиці багато незавершених будівництв та організацій.

Навряд ця історія матиме правове продовження, але добре те, що завдяки людській пильності призупиниться несанкціонований забір «шутру».

Відео Автомайдан Долина

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.