Хто замовив таку газову лінію?

Листопад 08 13:37 2018

Руслан Павлюк обурився прокладкою нової газової лінії біля будинку

По вул.Івасюка роблять ось “таку КРАСУ” (ведуть нову газову лінію).Стара газова лінія зараз проходить під землею і нікому не заважає і функціонує нормально. Мабуть цей дизайнерський проект розробляли кращі дизайнери Європи.Запитання до мера і других марновладців :чому всі комукаційні труби не можна проводити в спец.чохлах в землі так як це роблять в розвинених країнах світу. Мабуть вам грошей або розуму не вистачає. Якщо розуму не вистачає то лишіть свої теплі кабінети і приїдьте до людей і вони вам скажуть як робити щоб була гарно і всім добре.Але нажаль більшість людей байдужа що в них робиться “за парканом” це видно і по чотирьох фото. На пятому фото будинок моїх батьків і цю красу яка зроблена своїми руками хочуть обвішати цими трубами. Але панове марновладці знайте що ми не дозволимо вам це зробити. Слава Україні!

Коментарі дописувачів групи Долина LIVE

Olesya Yan А ми довго добивалися, щоби коло маминого будинку газову лінію “вивели на поверхню землі”. Бо діюча лінія була покладена по болоті,і в багатьох місцях давно прогнили труби.І з кожного дощу в них потрапляла вода.А зимою газ разом із водою в трубах просто замерзав! А вам дизайн не сподобався ?
Святослав Павлюк Olesya Yan Ви подивітся відео в ютубі як в Європі прокладають комунікації,під землею:світло,газ і т.д. на стовпах стоять тільки світильники.А ця робота яку виконує газконтора як в колгоспі 30 років назад.Через таких людей як Ви Україна стоїть на місці.живете по принціпі нехай буде так!!!!!!
Надія Романів Святослав Павлюк Ви повірте мені ,що молоді розумні люди ,не будуть працювати над сучасними проектами за таку зарплату ,бо вони знають ціну своєі праці .А як що розумний фахівець ,то він і в старшому віці розумний та ще й з досвідом ,який може бути добрим наставником молодим спеціалістам .

Святослав Павлюк Надія Романів В чомусь я з Вами згідний,але в конкретній роботі я бачу колгосп.Чому газовикам лінію не провести під землею згідно норм.
Вже пора розвиватися.Тим більше що ціни на газ зростають,гроші вони заробляють,тоді і зробіть на совіть так як має бути

Надія Романів Святослав Павлюк Правда ,але Ми з цим нічого вдіяти не можемо, підеш до суду ,то рочитуй на чотири ,п” ять років судитися ,і толку ніякого.Я багато спілкуюся із молоддю ,розумними дітьми ,то Вони і кажуть жодноі перспективи не бачимо тільки виіхати з цієі краіни .Коли людина має вищу освіту ,а його приймають на роботу електриком ,третього розряду на зарплату п” ять тисяч, то щоб Ти як любив Украіну не знайшовши іншоі роботи ,Ти мусиш іі покинути ,бо при теперішніх цінах не жити ,а вижити не можливо .
Руслан Павлюк Комунікаційні труби повинні бути якісними і ставитися у спеціальні чохли а не в болото. Просто в нас привикли робити як легше і дешевше.На вулиці 21 століття а ви ще живете “в совку”
Andrii Dzul Звертайтеся в долинське УЕГГ, це вони їх встановлюють і пишуть проекти по їх проведенню.
Руслан Павлюк Ми вже спілкувалися з начальниками а роботи проводяться без змін. Суть не тільки в цьому випадку а суть і тому що вже нодоїв цей бардак не тільки в Долині а і по всій Україні. Ще такого бардаку як при цій владі не було
Володимир Гаразд Шановний Руслане, свої емоції переадресуйте виключно управлінню газового господарства та їхньому керівництву, бо вони є монополістами у цій справі: вони проектують, вони фінансують, вони будують, вони ж і підключають. Облгази уже давно є приватними структурами (не по нашій вині), і «викручують» руки усій країні: своїми тарифами на послуги, якістю робіт, не хочуть інвестувати в мережі, і взагалі працювати по-європейськи. Міська рада готова співфінансувати сучасне проектування, сучасне будівництво, але сьогодні газовики не готові до цього.
Руслан Павлюк Дуже приємно,що Ви Володимир Степанович звернули на це увагу і я розумію що від Вас не все залежить , але Ви і депутати міста повинні все робити для того щоб Долина була красивим,сучасним містом.Мої емоції -це все що наболіло за останні роки безвладля в Україні і не адресовані особисто Вам а всім чиновникам. А також мешканці міста повинні хоч щось зробити (біля своїх будинків, на подвір’ях,своїй вулиці прибрати,почистити,не смітити і т.д.) а не чекати і думати,що їм хтось зобов’язаний це зробити.Але на жаль багаго людей байдужі і живуть за принципом “моя хата скраю”
Анатолій Добринін такі газові труби треба провести нашому меру
Михайло Кепещук Трьома коментарями вище міський голова написав до кого треба звертатися з претензіями – до офшорних власників облгазів.
Руслан Павлюк Нас дурять знову. Міська рада є замовником цієї роботи.
Маша Маша За все що відбувається в місті несе відповідальність МЕР на то він і мер так само як і в сімї

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.