Іван Халус призер фестивалю дерев’яних скульптур Київська Русь ФОТО

Вересень 25 18:08 2017

3 11 по 17 вересня 2017 року у Древньому Києві в «Парку Київська Русь» пройшов Міжнародний фестиваль дерев’яних скульптур «Київська Русь».

Впродовж чотирьох днів відвідувачі Парку захоплююче споглядали за роботою 11 команд скульпторів. Найкращі майстри випилювання скульптур із дерева, з України та Білорусі, декілька днів творили свої шедеври, надаючи 2-метровим колодам образи історичних персонажів, казкових та билинних героїв.

Переможцем фестивалю став  скульптор із міста Олександр Козачук з міста Рівне – із конкурсною роботою «Вікінг». Він отримав подарунковий сертефікат компанії ТОВ «АНДРЕАС ШТІЛЬ».

Друге місце посів Іван Халус, наш місцевий мешканець із села Сенечів, Долинського району, із конкурсною роботою «Гусляр з райськими птахами». Іван на відміну від інших учасників, які мали спеціальну освіту є скульптором-самоучкою і його робота виконана лише бензопилою, без використання інших ріжучих інструментів. З його роботами можна познайомитись у Шевченківському лісництві, Вигодського лісгоспу (біля лісництва та в рекреаційному місці «Шандра»), селищному парку по вул. Драгоманова («Алея казок»), перед будинком культури дві скульптури з липи “Бойко та Бойківчанка” та іншими. Він також отримав подарунковий сертифікат від технічного партнера фестивалю, компанії ТОВ «АНДРЕАС ШТІЛЬ».

Зараз проходить додатковий конкурс  у «STIHL Carving Cup» 2017   де Ви своїми голосами/коментарями, можете допомогти Івану здобути перемогу і скульптор, чия робота отримає найбільше ваших голосів, виграє чудову полімерну сокиру-колун STIHL.

 

 

Фестиваль дерев’яних скульптур показав, що в Україні є таланти, а їх мистецтво – це захоплююче дійство, котре варте нашої з Вами уваги!

Більше світлин можна переглянути в альбомі Вигодського лісгоспу

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.